photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 14 MARCA 2012

i kurwa będę miala rude wlosy chocby nie wiem co.

ostatnie dni byly koszmarem i teraz :

PROSZE O WAKACJE.

tak od razu, bez zadnych: jeszcze tylko 3 miesiace i wgl. chce je juz. chce troche wolnego, szalenstwa,a nie tej pieprzonej monotonni.

nienawidze mojej klasy. kocham niektorych ludzi ze szkoly ale nie nawidze swojej klasy. jebane dzieci disneya, ktore nic nie rozumieja. jak mozna byc takim tepym. a jesli nie sa to sa mistrzami udawania. NOBLA im ! POLAC im ! dobra jesli nie dacie mi wakacji to chociaz prosze o piatek. niech ten czwartek minie szybko, chce piatunio <3 chce isc pijana na lodowisko mmm :O

bedziemy pic za wszystkie bledy tego swiata.

tak wgl to musze kupic sobie torbe i koszulke LP, nastepna Nirvany i przydalaby sie jeszcze Pink Floyd, lub cos takiego :>

mami please <3

 

ide posluchac muzyki i wpatrywac sie w moja piekna i ciekawa sciane.

Komentarze

coconuite Tak, też mam podobne zdanie co Ty.
Frances napewno cierpiała, zwłaszcza wtedy kiedy nie mogła liczyć na swoją matkę-ćpunkę. Ale jak kto woli, nie będę jej tak publicznie obrażała, bo ,,fani'' się sprują do mnie -,- .
+okej. Kurczę... może pomóc Ci jakoś... nie wiem....Ale chyba nieco trudno by mi było, bo ja również cierpię, i chyba nigdy się z tym jego czynem nie pogodzę....Ale ich muzyka jest penym rodzajem ukojenia dla nas, prawda ?
20/03/2012 20:12:19
coconuite Tak, nikt nigdy się prawdziwej prawdy nie dowie...ale Ty sądzisz, że on mógłby to zrobić sobie sam ... ?
+ na serio napisałaś do niego list..? i co napisałaś, jeśli nie jest to tajemnicą? To dobrze, bo już myślałam, że sfiksowałam totalnie... ale ja nie umiem się z tym pogodzić i nic na to nie poradzę.
17/03/2012 21:23:50
aberdeeen holy shit! chcę taki włosy!
16/03/2012 22:47:25
coconuite O ja też chcę, potrzebuję wakacji -,- . Nudzi mnie ta monotnonia... ; /
+ współczuję klasy. :)
14/03/2012 18:44:23
tituuus dzieci disneya. dobre określenie.
14/03/2012 18:27:47
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika aboutame.

Informacje o aboutame


Inni zdjęcia: 1516 akcentova#Odliczanie kefirowy17... milluchaaJa nacka89cwaKSIĘŻYC 13% i chmury 22.06.2025r xavekittyxJa nacka89cwaKończy się dzień... halinam25/6/25 inoeliaBella patki91gd2025.06.25 photographymagic