photoblog.pl
Załóż konto

Still Emo and still J-Rock fan

W poniedziałek w końcu dostałam paczkę z prezentem w postaci koncertowego T-Shirtu od mojej przyjaciółki, która była w ubiegłym tygodniu na koncercie Dir En Grey w Warszawie. Poraz kolejny znów nie mogłam jechać, o tym koncercie dowiedziałam się dosyć nie dawno z tego względu iż w ostatnim czasie nie jestem zbytnio na bieżąco z informacjami co do muzyki a wiadomościami.

Mam wrażenie, że omija mnie zbyt wiele, nie mam w swoich życiu praktycznie żadnej rozrywki a niestety ciężko zrobić cokolwiek jeśli sytuacja jest taka jaka jest a niektórym łatwo mówić, jak mają łatwiej ogarnąć cokolwiek.

Zrobienie prawka czy znalezienie jakiejkolwiek pracy nie zawsze daje satysfakcje, przynajmniej ja raczej bym jej nie odczuła a odczułabym jedynie strach, patrząc na to jak moja przyszłość będzie wyglądać to praktycznie już mi nic od dawna nie sprawia zbyt wielkiej radości, niektórzy powiedzą "skąd możesz wiedzieć jak będzie wyglądać Twoja przyszłość?" itd.. a ja po prostu czuję i wiem. Nic fajnego, nic satysfakcjonującego, nic co zadowoli choćby na sekundę.

XXI wiek i dzisiejsza społeczność.... no ciężkie i szare czasy a ludzie.. ludzi coraz mniej miłych i skłonnych do jakiejkolwiek pomocy, krótko mówiąc znieczulica, która jest cholernie egoistycznym podejściem do życia. Nigdy nie sądziłam, że będe zmuszona żyć w takich czasach.

Ostatnio na TikToku trafiłam na kilka filmików z ankietami, mianowicie ktoś się pytał dzisiejszej młodzieży o jakiś tam temat, dokładnie nie pamiętam a filmu nie mogę znaleźć.. w każdym razie był to temat, o którym w szkole dalej uczą albo uczyć powinni. Jak ja usłyszałam te odpowiedzi to normalnie w szoku jestem, jak można nie wiedzieć takich prostych rzeczy?

Czego ci nauczyciele w szkole uczą? Polityki? Religii? Powinna być przyswajana tylko konkretna wiedza a wychodzi na to, że dziś dużo młodych ludzi nic nie wie a siedzi też tylko w internecie i słuchają badziewnej muzyki, która wgl nie ma żadnego przekazu poza klnięciem co chwilę i zbreźnymi tekstami, jak można tego słuchać? Kto na to zezwala? Niby jest wolność i powinno się robić co się chce ale tego typu piosenki, gdzie ktoś nawija o genitaliach i innych necenzuralnych słowach to gdzie jest moralność? Czym takim osobom nie wstyd?

Nie rozumiem dzisiejszej społeczności. Kiedyś było lepiej, życie było prostsze, dawne czasy wrócćie! 

 

Dodane 27 MARCA 2024
246
Photoblog.PRO notcommonplace Hej! Ja przypadkiem! Wielkie wow, że emo jeszcze istnieje :) Sama chciałam być emo w "młodości" :) zresztą możesz zerknąć na moje stare wpisy :) pozdrawiam i życzę miłego dnia
28/03/2024 6:39:09
Photoblog.PRO xxtenshidarkxx Dalej istniejemy, z tym że w przeszłości tamci co podawali się za emo nie byli wcale emo bo za szybko zrezygnowali i nie czuli tego, teraz zostało nas praktycznie więcej tych prawdziwych :) również pozdrawiam :))
29/03/2024 1:41:09
Photoblog.PRO padholder taki T-shirt to magia :)
28/03/2024 21:06:10
Photoblog.PRO xxtenshidarkxx Pierwszy koncertowy choć żałuję że nie mogłam również jechać mehh
29/03/2024 1:40:16
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xxtenshidarkxx.

Informacje o xxtenshidarkxx


Inni zdjęcia: ZMORAANNA mnrwWpis 46 kasik901084 akcentova;) patrusia1991gdpo zmroku.. locomotiv:) patrusia1991gdJa natalka89rok:) patrusia1991gdTak ślicznie :) patrusia1991gdOsiołek :) patrusia1991gd