photoblog.pl
Załóż konto

Dziś 6 grudzień to i Mikołajki i nie mogło się obyć bez foty emo w czapce :D

Śnieg zaczał już topnieć, liczyłam że jeszcze popada ale zobaczymy co będzie w kolejnych dniach.

Zimno jednak dalej jest, nic tylko pić gorące Cappuccino albo zimowe herbatki, które nabyłam w Niemczech nie dawno a i teraz mam plany jechać.

Przed Wigilią planuję upiec moje ciasteczka kakaowo-waniliowe i muffinki, a w Wigilię ugrzać grzaniec, cały rok na to czekałam a najlepiej smakuje właśnie w święta i wtedy kiedy jest tak pięknie zimowo.

 

Niestety mój humor zepsuła poraz kolejny ta sama osoba, o której pisałam już w poprzedniej notce.

Żenujące jest to jak można krytykować kogoś, kto nie łatwo od praktycznie zawsze w życiu miał, to że tej osobie się teraz powodzi to nie znaczy, że może kogoś obrażać. Niektórzy będą wiedzieli o kim mówię. Dobrze by było jakby ktoś się wziął za tę osobę, nie powinno się poniżać innych, tak się nie postępuje i to właśnie pokazuje jak pieniądz zmienia ludzi, sprawia, że czują się bogami i mogą robić co im się podoba ale nie, nam się to nie podoba!

Tak sie nie robi, jak tak można?

Popsuło mi to kolejny dzień a i tak mam nie zaciekawie i mam dość już serio tego. 

Moje życie jest takie jakie jest, nie z mojego wyboru, tylko dlatego, że nie miałam i nie mam możliwości czegoś zmienić, ciężko jest mi ale przyjdzie taka osoba, nawrzuci błotem centralnie w twarz, nawet jeśli to pisemnie a potem czujesz się jak gówno... Tak się nie postępuje.

 

Kategoria:
Christmas Time
Dodane 6 GRUDNIA 2023
122
Photoblog.PRO sweeeeeettt Zawsze możesz coś zmienić jeśli tylko bardzo tego pragniesz. Ja tak właśnie bym postąpiła i wytarła oczy tym ,którzy mają Ci coś do zarzucenia. Pieniądze są ważne ,ale nie są kartą przetargową do wszytkiego. Czasem wystarczy tylko mały krok, pamiętaj o tym ;)
08/12/2023 20:54:10
Photoblog.PRO xxtenshidarkxx Jak już kiedyś zaznaczyłam "chcieć to jedno ale móc to drugie" , zwłaszcza kiedy jest sytuacja tak kiepska że większość rzeczy jest po prostu nie możliwa a niestety znam swoje położenie i mogę tylko marzyć o cudzie xd
08/12/2023 21:11:42
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xxtenshidarkxx.

Informacje o xxtenshidarkxx


Inni zdjęcia: Wiosna kzyhWiosna kzyhWiosna kzyhZięba slaw300luty 2024 agness2503Gorzki sma padholderWpis 43 kasik90Między zimą a wiosną. comarro1029 akcentovaJa natalka89rok