Photoblog.pl

Załóż konto

`Eyes that see into infinity.... 

2012/01/22   

!

« następne   poprzednie »
!

Do wszystkich, jakże debilnych użytkowników facebooka.
Pozwoliłam sobie na mały wykład na temat tego, jak bardzo się błaźnicie. Oczywiście, używamy go, jesteśmy na bierząco, spoko, to akurat nic złego. Przyczyną mojej dzisiejszej, białej gorączki, są te wasze durne wpisy, na temat tego, jacy to nie jesteście zakochani, szczęśliwi, przesłodko! Nie interesuje nas, jak wygląda wasze życie uczuciowe, skoro jest Ci tak wspaniale zachowaj to dla siebie, a nie obnosisz sie z tym na forum. Za chwile zaczniecie pisać, jakie to macie udane życie erotyczne! Faken! Skoro zdraszasz tajniki swojego związku, zdradż też, ile razy mu obciągnęłaś, czy ile razy wziął Cię od tyłu.

 Szanowni czytelnicy, my, jako wasi znajomi nie chcemy czytać wpisów typu "Kurwa!" Bo i tak nikt z nas nie wie o co cmn, nie chcemy wiedzieć jakiej marki papierosy palicie, bo na cholere? Wasz debilizm czasem mnie przeraża, czuje się jak skończona idiotka, widząc takie wpisy wchodząc na fcb.
 Jeśli tak bardzo zależy wam na popularności, to wstawcie ciekawy link, napiszcie coś na temat dobrej książki, czy filmu, ale nie sprowadzajcie naszej rasy, do takiego prymityzmu.

 

Apelujemy, wasi znajomi!

Brak komentarzy
Info

Użytkownik xrequiemforadreamx
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.

Najnowsze wpisy

!

 

Wpis xrequiemforadreamx