photoblog.pl
Załóż konto

Hej :).

 

 

 

 

 

Dawno nie było u mnie barwnych widoczków z okna, a się trafił ostatnio, więc wrzucam ^___^.

 

KOLOROWE, KSIEŻYCOWE NIEBO PO ZACHODZIE SŁOŃCA (24.11.2023r. godź. 16:11) - Ave Kitty Photography <3.

 

Focone z mojego okna. Zawsze mi mówią, że mam idealny punkt widokowy do obserwacji nieba i to prawda. Jak by było inaczej musiałabym za każdym razem się ubierać w kurtaśke i butki i lecieć z aparatem fotograficznym na zewnątrz i nie wiadomo czy bym zdążyła. Takie kolorowe momenty trwają krótko. Księżyc jaki widać na zdjęciu był widoczny dosłownie pare minut, po czym przykryły go chmury i znikł na dobre. Świecił naprawdę jasno i zaprezentował się wyjątkowo bajecznie wśród tych cieplejszych kolorów jakie zdołały się jeszcze utrzymać, lecz też krótkotrwałych, wygasających już, żarzących się ostatkami po słońcu jakie zaszło jeszcze przed pojawieniem się księżyca :).

 

 

 

Przed chwilką oglądaliśmy z moim Ukochanym zdjęcia z wczorajszej sobotki jakie żeśmy robili <3. Jak zawsze napstrykaliśmy sobie selfiaków Jego telefonem. Będą kolejne pamiątki do zgrania na laptop. Część mam w albumie i naprawdę często do niego zaglądam, najczęściej nocami kiedy już mój Słodziak śpi, a ja zawsze zasypiam po Nim bo w domciu jest zawsze coś do porobienia obowiązków, najczęściej lubię coś przeprać albo poukładać i wiadomo, treningi też zawsze robię zanim zasnę by się nie przemęczać i mieć więcej sił za dnia. Dzisiaj niedziela, odpoczywamy żeby wypocząć na poniedziałek. Znów się zacznie nowy tydzień ;P.

Zapomniałam wspomnieć, mój Kotuś wybrał dla Nas żurawinowe herbatki, których smak i zapach po prostu pokochaliśmy. Nie próbowaliśmy ich nigdy wcześniej. Jak się okazuje to będą jedne z naszych ulubionych <3.

 

 

NUTA NA DZIŚ (słucham w tej chwili):

 Plus - FATCAP ft. Żary JLB, DJ Kebs // prod. WOWO (Official Video) 

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Kategoria:
Fotografia
Dodane 26 LISTOPADA 2023
676
Photoblog.PRO refleksjekoziorowskiej Piękne zdjęcie, świetna notka. Uwielbiam Twojego bloga. :) Trzymaj się, miłego tygodnia. :)
27/11/2023 7:59:39
Photoblog.PRO xavekittyx Dziękuję ślicznie i miło mi naprawdę po przeczytaniu komcia od Ciebie ^^.
Wzajemnie wszystkiego dobrego! :)
27/11/2023 11:34:51

Informacje o xavekittyx


Inni zdjęcia: :) szarooka9325*** xtomaszWjeżdża po taśmie na stok mały natalka89rokStare latarnie betonowe wittchen3pierwszy taniec 5 heartofminepierwszy taniec 4 heartofminepierwszy taniec 3 heartofminepierwszy taniec 2 heartofminepierwszy taniec 1 heartofminez chłopakami :D heartofmine