Photoblog.pl

Załóż konto

ULEPIŁAM KOTA ZE ŚNIEGU :D

Wyświetleń: 459

Hej :).

 

 

 

 

 

Foty z dzisiaj ^___^.

 

Jak ja dawno bałwanów nie lepiłam... ja to mam pomysły / w tym roku kreatywnie - miniaturowy KOT SPHYNX ZE ŚNIEGU made by Ave Kitty <3.

 

Obudził mnie dzisiaj biały widok za oknem i spadające z nieba śnieżynki. Miałam cudowny poranek. Śniegu było dużo. Nie mogłam się opanować. Zebrałam część z parapetu i ulepiłam z niego kociaka. Starałam się zrobić takiego jak ten na tatuażu na moim ręku. Jak widać słodki mi wyszedł i bardziej przypomina maskotkę, aniżeli śniegowego bałwana. Ale on serio cały jest ze śniegu, jedynie oczka nie, wiadomo, ale bałwany nigdy nie są w 100% ze śniegu / zawsze coś tam im się dokłada, jakieś dodatki, guziczki, kamyczki, patyczki, marchewkę, kapelusz, itp. Moja pierwsza myśl: 'wow, udało się stworzyć cudo', a druga myśl: 'chyba zaprojektowałam kolejnego z bohaterów biedronkowych pluszaków których wychodzą coraz to nowsze serie 'gangów' :D.

 

# kot   # kotek   # sfinks   # sphynx   # bałwan   # parapetowy zwierzak   # handmade   

# made by myself   # creative   # beautiful   # rękodzieło   # śnieg   # zima w listopadzie   

# widok z okna   # Warszawa   # biało   # winter vibes   # coraz bliżej do świąt

 

 

 

Czwartek. Jakie to wyjątkowe uczucie widzieć identyczną pogodę w dwóch miastach tego samego dnia. To tak jak bym przyjechała razem z padającym śniegiem do kogoś. Magicznie :).

Widziałam Ciebie dziś Moje Marzenie. Ubrałeś swoją ulubioną czapkę tą szarą firmy carhartt, co mi się bardzo ona podoba i Ty w niej mi się też bardzo podobasz. Szedłeś tak powoli w tej kurtce co ostatnio, ona ma taki kolor nieokreślony, ale tak jak już pisałam to 'khaki' kolor jest. Lubię to futerko przy jej kapturze, takie jasne. Szedłeś jak zawsze, ale widziałam po Tobie, że pomimo iż cieplutko się ubrałeś, to czułeś tą mroźną temperaturę. W dodatku śnieg prószył. Twoje oczy, masz je takie piękne i podczas tej zimowej scenerii wokoło mają w sobie wyjątkowy urok. Wiesz, mi już brak słów, nie wiem czy kiedykolwiek kiedyś spotkam jeszcze taką samą osobę jak Ty, w której dostrzegałabym aż tyle i która swoją osobą doprowadzała by mnie do szaleństwa czy też uzależnienia. W Tobie jest moje szczęście, ja to czuję. Tulkam gorąco Ciebie. Zaglądaj tu do mnie, zawsze podaruję Tobie te kilka/kilkanaście zdań, które z pewnością będą osłodzeniem chwili, w której je przeczytasz <3.

W tej chwili popijam herbatkę i myślę sobie, jakiego ja mam życiowego farta. Bo wcale nie musiało by mi tak życie sprzyjać i ułatwiać. Nie musiałabym mieć wcale tego wszystkiego. A jednak mam to wszystko i mam w dodatku wiele możliwości, o których nikomu by się nawet nie śniło. Usłyszałam kiedyś słowa: "nie mów, nie chwal się, nie pokazuj" i teraz te słowa prowadzą mnie naprzód, pamiętam je, trzymam się ich bardzo i te wszystkie moje sukcesy życiowe to chyba dzięki tym słowom są i całym sercem pragnę by były zawsze ^^.

Jeszcze równo miesiąc do grudniowych świąt. Jest 24 listopad. Jak co roku przychodzi wyjątkowy nastrój. Czas organizowania i wyhaczania w sklepach prezentów. Czas dziecięcych i nie tylko dziecięcych przemyśleń co by się chciało pod choinkę. Czas, który powinien godzić i zbliżać do siebie ludzi. Czas zapachu mandarynek i nadziewanych pierników. Piękny czas. Czas spotkań, miłości i dobrego słowa. Czas składania sobie życzeń i uścisków. Czyli z każdym kolejnym dniem będzie coraz lepiej i można czekać i można wiedzieć, że będzie dobrze, a może nawet będzie bardzo dobrze ;).

 

 

MUZYCZKA NA DZIŚ (przy tym godzinnym miksie muzycznym spędzam teraz czas):

 Best Trap Music Mix 2022  Powerful Hip Hop & Gangster Rap Mix  Best Of Music Mix 2022 

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=FK75GfJ1P54&list=LLt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw&index=21 

 

 

UDANEGO PIĄTECZQ! :)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
Photoblog.PRO gabik88 Uroczy :)
25/11/2022 11:39:00
xavekittyx Fajnie jak tak. Dzięki :).
25/11/2022 12:27:03
damianmafia Super :)
24/11/2022 19:22:00
xavekittyx Fajnie, że się podoba ^^. Dzięki :).
24/11/2022 19:23:41
alicjagaj Świetny kociak :)
24/11/2022 17:39:43
xavekittyx Miło, że się podoba. Dzięki :).
24/11/2022 17:43:00
skorpion59 Nawet Tobie wyszły...:)
24/11/2022 14:54:55
xavekittyx Fajnie, że mój śnieżny kotek / zdjęcia się Tobie podobają :).
24/11/2022 15:44:32