photoblog.pl
Załóż konto

JESIENNIE w świecie IMVU

Hej :).

 

 

 

 

 

Foty z dzisiaj ^___^.

 

IMVU UPDATE ... jesienny lookbook zdjęciowy mojej postaci <3.

 

Dawno nie było wirtualnej wersji mnie, a dodaję raz na jakiś czas :).

 

 

 

Środa. Wzięłam się za mój tumblr. i pododawałam sporo nowych postów. Bo pustki były w tym miesiącu tam. Tylko dwa obrazki na miesiąc to dla mnie pustki jak przeważnie na miesiąc jest tam '-dziesiąt' lub jeszcze więcej. Także nadrobiłam i zdążyłam jeszcze póki trwa listopad. Od zawsze każdy post tam w postaci obrazka lub ruchomego gifa ma dla mnie ogromne znaczenie. Ale to nie 'pokój zwierzeń' bym się tłumaczyła dogłębniej jakie. Wiadomo, że tam się dodaje to co się chce, w czym się gustuje, do czego ma się sentyment, coś co może kojarzyć się ze wspomnieniami lub też coś co wiąże się z obecnymi sytuacjami życiowymi. Ta strona jak widać zmienia się razem ze mną, a do jej założenia zostałam zachęcona w 2015 roku w październiku przez osobę która już wcześniej poznała jak działa tumblr. i od tamtego czasu regularnie prowadzę. Jak by co LINK:

https://xavekittyx.tumblr.com/

 

Zaśpiewałam dwie piosenki. Covery mi nawet spoko wyszły, nawet się nie spodziewałam, że wogóle dam radę. Mam je nagrane. Ale nie wiem co z nimi zrobię. Pierwszy raz w życiu spróbowałam swoich sił w rapowych nawijkach. Taką wenę miałam, bo ostatnio dużo słucham takich. W przyszłości mogłabym napisać jakiś swój tekst i zorganizować cosik oryginalnego od siebie / myślę o tym ostatnio często. W sumie nigdy nie miałam problemu z pisaniem tekstów które się rymują albo z pisaniem wierszy na zawołanie. A te covery nie wiem, zastanowię się, może zdecyduję się je dodać na swój kanał na YT. Przemyślę to. Ja jestem nieśmiała co do śpiewania, ale lubię śpiewać i robię to kiedy nikt nie słyszy. Chciałabym się przełamać i nie mieć w sobie tej wewnętrznej bariery co do tego. Mój tato ma nawet dobry mikrofon i na keyboardzie na klawiszach potrafi super grać i też lubi pośpiewać ale pośpiewać takie nuty z jego dawnych lat... ja rzadko z nim śpiewam, bo ciężko mi te nuty ogarnąć bo mało je znam i najczęściej to albo jakieś disco polo albo biesiadne, albo góralskie, albo jakieś elektroniczne zagraniczne też sobie podśpiewuje, on lubi najbardziej 'Modern Talking', zdecydowanie... nie jestem takich piosenek zwyczajna, no ale zdarza mi się spędzić z nim trochę czasu przy tym, bo taka już jestem i dobre mam serce dla ludzi którzy też mają dobre dla mnie, a w szczególności dla swojej rodziny czy też najważniejszych w moim życiu osób które znaczą dla mnie cały świat. Także mój tato ma super talent w graniu na instrumentach klawiszowych, na organach... a ja za to znakomicie sobie radzę w rysowaniu. Próbował mnie uczyć grać na organach, nauczyłam się jednej piosenki i zagrałam ją kiedyś w szkole mając chyba 15 lat jak dobrze pamiętam i na tym się skończyło. Nie chciało mi się grać na organach, serio mnie to nie kręciło. Bardziej szłam w ślady sztuki, rysunku, fotografii, fryzjerstwa i makijażu... teraz najczęściej to co robię to szeroko pojęta fotografia i rysunek z zamiłowaniem do tatuaży ;P.

 

Moje Marzenie tulkam Ciebie <333.

 

Ach... mam jeszcze tyle do zrobienia w swoim prywatnym życiu i na necie też... lecę >.<.

 

 

ZACYTUJĘ NA DZIŚ:

 

"[...] I nigdy w życiu już nie chcę oglądać łez. Obiecuję, że naprawdę będzie dobrze. Tylko potrzebuję Ciebie przy sobie mieć. Kiedy Ciebie nie ma obok, no to błądzę. [...]"

 

~ CZĘŚĆ TEKSTU ZACZERPNIĘTA Z NUTY:

Koćko RPW feat Mari - własną ścieżka (Prod.Phonocozabit)

 

 

MEJ NOCY :)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Kategoria:
IMVU
Dodane 23 LISTOPADA 2022
501

Informacje o xavekittyx


Inni zdjęcia: Ja pati991Modelki i niechcące pozować. biesikRelax doris1819Dekoracje doris1819Wiosna doris1819Wielkanoc doris1819Wiktor i Julia doris1819Moje kochane doris1819Nikodem doris1819Z melą doris1819