Photoblog.pl

Załóż konto

---Klik w FAJNE--- 

2014/03/26   

 

« następne   poprzednie »

 

 

jesteeeeem :)

 


Może i czasem się kłócimy, może i nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair,

może i nie raz przesadzamy, może i wytykamy sobie za dużo wad, może

i czasem mamy siebie dość, ale ważne że wiemy ile dla siebie znaczymy.

bo nawet jeśli się mylimy, że to już koniec. zawsze, ale to zawsze tęsknimy.

żałujemy i kochamy... I nie wyobrażam sobie, że pewnego dnia miałoby Cię zabraknąć.

 

 

 

 

 

Nie obiecuj,że mnie nie zostawisz. Po prostu nie mów nic, i zostań.

 

 

 

 

Za dużo wspólnego , żeby nagle żyć osobno

 

 

 

 

Prędzej czy później to wszystko wróci . To co nagle wypadło nam z rąk

 

 

 

 

 

Z twoich wielkich słów kręcimy dziś komedie , Ty nie musisz grać , zawsze mówisz brednie

 

 

 

 

A tak naprawde tylko Ty i ja słyszymy siebie , wiemy co nam w duszy gra

 

 

 

 

Dziękuję za każdy dzień u twego boku, za każdą godzinę szczęścia, minutę ciszy, sekundę tęsknoty i za wieczność miłości. Dziękuję za każdy namalowany uśmiech, każdą osuszoną łzę, za każde nieporozumienie, bo to właśnie one nauczyły mnie wyrozumiałości i naprawiania błędów, bo właśnie kłótnie i zgody nauczyły mnie miłości. To z Twoją pomocą wykorzystywałam nową szansę na lepsze jutro i to z Tobą przemierzałam kilometry szczęścia. To u Twego boku gubiłam cierpienie tańcząc w deszczu łez.

 

 

 

 

 

jedna chwila może zmienić wszystko i zostawić Cię z milionem myśli, których nie potrafisz zrozumieć .

 

 

 

 

najgorsza jest obojętność. ta przerażająca pustka. gdy już nie czujesz nic. nawet bólu. przestają przytłaczać Cię ciągłe kłótnie, krzyki, łzy, nienawiść. stajesz się niezdolna do życia. funkcjonowanie przestaje być proste. nawet oddech staje się czymś trudnym do wykonania.

 

 

 

 

Najgorsze to mieć świadomość, że to nie ma sensu i nie mieć odwagi tego zakończyć z obawy przed pierwszym oddechem bez niego.

 

 

 

 

On nie jest doskonały. Ty też nie jesteś, żadne z Was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda Mu się rozśmieszyć Cię co najmniej raz, powoduje, że musisz zastanowić się dwa razy. Jeśli przyznaje się do ludzkich błędów, trzymaj się Go i daj mu z Siebie tyle ile tylko można. Nie zacznie deklamować poezji. Nie będzie myślał o Tobie w każdej chwili. Ale on da Ci część Siebie, którą wie że możesz złamać. Nie rań Go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się więcej niż może Ci dać. Nie analizuj! Uśmiechaj się, gdy on czyni Cię szczęśliwą. Krzycz, gdy Cię wkurza i tęsknij za nim gdy Go przy Tobie nie ma. Kochaj mocno jeśli może zaistnieć miłość, ponieważ doskonali faceci nie istnieją. Ale zawsze istnieje facet, który jest dla Ciebie idealny.

 

 

 

 

Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z różnych powodów. Między innymi dlatego, że chcę, żebyś wiedział, że myślę o Tobie. To dość egoistyczna pobudka, ale nie mam zamiaru się jej wypierać. A myślę dużo i często. Właściwie myśli o Tobie towarzyszą mi w każdej sytuacji. I nie masz pojęcia, jak bardzo jest mi z tym dobrze. A przy okazji wymyślam różne rzeczy. Z którymi też przeważenie jest mi dobrze. Bo bardzo wysoko cenię fakt, że zaistniałaś w moim życiu. Ostatnio zresztą trudno używać słów takich jak 'cenię'. Ostatnio czasami wydaje mi się, że słowa są za małe. Dlatego dziękuję Ci. Dziękuję Ci z całą powagą i nieuchronnym lekkim wzruszeniem za to, że jesteś. I że ja mogę być.

 

 

 

 

W życiu piękne są tylko chwile to właśnie dla nich warto żyć do samego końca!

 

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Wpis wierszykowoo

 

Wpis wierszykowoo

 

jubel.

 

Wpis wierszykowoo

 

Wpis wierszykowoo

 

POWRACAM, kochani ;)

 

11
what now?

 

7
anymore.

 

Wszystkie wpisy