photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 8 SIERPNIA 2011

;-*

Trudno jest się śmiać gdy serce szlocha , ale jeszcze trudniej powiedzieć żegnaj osobie , którą się naprawdę kocha.

 

 

Wierzyła, że któregoś dnia zniknie na dobre. Odejdzie,a ona spróbuje zapomnieć, że istniał. Tak naprawdę pozostanie jednak pyłem na powiekach i będzie odbierał sny. Stanie się na ułamek sekundynajrealniejszym z nierealnych, najlepszym z najgorszych

 

 

Pewnego dnia na przystanku autobusowym dosiadła się do mnie starsza pani. - Jestem zakochana w tym samym mężczyźnie ponad pięćdziesiąt lat. Byłam naprawdę wzruszona, ale ona dodała wtedy: - Chciałabym tylko, żeby on o tym wiedział .

 

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną, chciałabym byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu, a sposób w jaki się ubieram, najbardziej Ci się podobał. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a 

jednak wiedział doskonale, jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz Cie ujrzałam, ale przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał, abyś mnie potrzebował i abyś wiedział, że kiedy mówię, że chce 2 kostki cukru, tak naprawdę mam na myśli 3 i chce, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane i abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem ponieważ, tak naprawdę jesteś najlepsza rzeczą jaka mi się w życiu przytrafiła.

 

 

 

Bądź kimś, kto usiądzie obok i wysłucha mnie bez otwarcia ust. Bądź kimś, kto przytuli, 

gdy zobaczy chwiejącą się łzę na koniuszku mojej rzęsy. Bądź kimś, kto zawsze będzie mnie kochał

 

 

W przedszkolu wystarczyło koślawe serduszko nakreślone różową świecówką, potem spacer na huśtawki i miłość na wieki - czyli jakoś do końca tygodnia. Cholera, ale to było proste.

 

 

teoretycznie jesteś dupkiem, praktycznie całym moim światem

 

 

-a znasz takie uczucie gdy nie mozesz wydusić z siebie słowa, trzęsiesz się i serce bije Ci coraz szybciej? - uczucie kiedy widzisz ukochaną osobe a nie mozesz z nią być ... -dokładnie .!

 

serce jak sie rozum dowie cos naodpier**lało to masz normalnie przeje**ne

 

 

on dał jej 6 róż.. jedna z nich była sztuczna.. powiedział, że kiedy ostatnia róża zwiędnie

- przestanie ją kochać.. 

 

 

 

w Twoich oczach można zatonąć. nie dziw się zatem, że tak się boję, nie potrafię pływać. nikt nie zdoła mnie uratować, kiedy już całkowicie będę podwładną Twojego wzroku. i nikt nie zawróci mnie do brzegu. powiedz, czy to znaczy, że pójdę na dno ?

 

 

-Jaka ona jest? -Miłość? Nieprzewidywalna. Nie określisz jej słowem ani nie przeczytasz o niej w książce, nie zobaczysz jej na ekranie pod postacią filmu, serialu czy też bajki, nie ujrzysz jej w obrazie, czy też rzeźbie. Nawet gdybyś była najlepszym pisarzem, reżyserem, malarzem czy też rzeźbiarzem nie odzwierciedlisz jej uroku. Na tym świecie są bowiem uczucia, które trzeba poczuć, inaczej nie dowiesz się o nich całej prawdy.

 

 

nie umiem, nie chcę, nie potrafię bez Ciebie - co beze mnie ? - żyć , oddychać, uśmiechać się.. - to jestem Twoim powietrzem? - tak moim osobistym powietrzem, moim słońcem w pochmurny dzień , woda tylko Ciebie pragnę - ale przecież nadal żyjesz. - spotykając się z Tobą jako koleżanka jestem tylko nie dotleniona, tylko strasznie mnie suszy i tylko tak cholernie blada .. ale żyje.. ledwo

 

 

Podoba się? To klikać fajne

Caroline

 


Komentarze

fuckmoon elo C;
+ zapraszam do siebie ; D
10/08/2011 17:54:10
cukkierkowa Fajnie . ; ))

+ dodaj , wbijaj , komentuj . ZAPRASZAM .
09/08/2011 14:56:50
tabliczkacytatow faaajne. ;)
09/08/2011 12:12:48
Junior cytatoooowska Mega , mega , meeega . = *
+ klikam fajne . :D
08/08/2011 20:16:55
uczuciawslowach dziękuję :-**
08/08/2011 20:58:47