Photoblog.pl

Załóż konto

Bądź sobą! 

2023/01/13   

 

« następne   poprzednie »

Matko jedyna, na tym zdjęciu miałam chyba z 16 lat. Jak ten czas leci. Hahaha.

 

W ogóle to będę miała photobloga w Wordzie hahahah obym zdążyła ze wszystkim! oczywiście muszę sobie doklepać roboty, no bo jak.

 

Ten rok zaczął się superowo i jestem bardzo szczęśliwa. Yay! Niderlandzki już tak nie gryzie, w gabinecie mam swoje pierwsze koty za płoty z pacjentami. Robiłam już skany zębów, ściągałam gumki z aparatu, dzisiaj układałam klamerki do nowego aparatu, wypełnienia to już asystuję pierwsza klasa! Szefowa ostatnio powiedziała, że widzi jak duży postęp zrobiłam w ciągu tygodnia i jest zadowolona. Jestem z siebie dumna na maksa! Poza tym w niedzielę mam koncert, będą ziomki z nowej pracy i moja dawna klientka, która bardzo ucieszyła się na zaproszenie.

 

Pod koniec stycznia gramy koncert w więzieniu i to jest coś na co bardzo czekam! Adrenalinka się odpala im więcej wiem. Będzie to więzienie centralne, z najgorszymi przestępcami. Mamy całą listę wytycznych, nawet to jaki stanik możemy mieć na sobie! a jak będziemy wychodzić to będziemy przechodzić koło cel. Matko jedyna, ja zawsze byłam ciekawa jak to wygląda od środka, ale nigdy nie chciałam tam trafić hahaha. No i dostałam szansę na zobaczenie tego i wyjście. :D o ile mnie nie zamkną hahahah. Nie no, ja to jestem kryminalnym świrem, uwielbiam podcasty kryminalne, książki to wciągam na raz. Więc nie dziwcie się, że tak się cieszę. :D No a teraz wracam do drukowania, skanowania i pracy ciąg dalszy, od czerwca będą wolne weekendy w końcu, can't wait!

6 komentarzy
padholder  - 14/01/2023 21:53:19
też chyba skopiuję coś do worda :)
szpindaa - 17/01/2023 20:38:54 z telefonu komórkowego
Polecam :D

pusjel  - 13/01/2023 20:33:52
O pani! Widzę, że się dzieje :D A jaką muzykę gracie? Powtórkę St. Anger Metallica? :P
szpindaa - 13/01/2023 20:42:22
na to też przyjdzie czas :D a my to różnie śpiewamy, mamy w repertuarze hymn polski jaki i Krawczyka, nawet Bach i Mozart się znajdzie, California dreamin' i takie tam :D
pusjel - 13/01/2023 20:44:31
O masz ci los :D Słuszny rozstrzał :D
szpindaa - 13/01/2023 20:44:52
hahaha my się niczego nie boimy haha :D

Najnowsze wpisy

Wpis szpindaa

 

Wpis szpindaa

 

Wpis szpindaa

 

Wpis szpindaa

 

Wpis szpindaa

 

Wpis szpindaa

 

Wpis szpindaa

 

Wpis szpindaa

 

Wszystkie wpisy