>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 5 STYCZNIA 2009 , exif
61
Dodano: 5 STYCZNIA 2009

Ratowniki

"Ja ratownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego"...

Jaa! Ale się kaleczyliśmy.

Na focie macie egzamin końcowy xD

"Profesionalnie przeprowadzona akcja ratownicza" >.<

(Po lewej ja [w roli 'pana ratownika'], po prawej Znajom [w roli topielca >.<]).

Chciałbym zauważyć że potem nie było zamiany ról. Zaczeło pizgać (c)halny i sobie Sebastian nieporatował...











...Ale i tak zdał.

Korupcje to gołym okiem zauważyć można xD

Komentarze

sofakinsucz chciałbyś
06/01/2009 15:50:30
onznajom usuń to xDD!
06/01/2009 15:49:07

Informacje o sofakinsucz


Inni zdjęcia: 1863 akcentovaKwiaty rela12Dni Inowrocławia :) photoslove259.6.26 rena1ch4nSwans darren1980:) dorcia2700tyłem ja ns35:* pattusia91gdZamkowo acegKarbówek pattusia91gd