>
Ale się namęczyłem >.<I tak krzywy, ale zwarzając na to, że w ogóle nie rysuje to chyba niezły ;]
Inni zdjęcia: cała ja ns35JA I KWITNĄCA JABŁOŃ *foto4* xavekittyx1862 akcentova8.6.26 rena1ch4nNa bujaczce pattusia91gdTakie O pattusia91gd....(...)...;-))) pattusia91gdToruń pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd