>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 15 LUTEGO 2009
88
Dodano: 15 LUTEGO 2009

Goku

Powyższe to owoc trzech godzin pracy :D

Dzisiaj:
* Byłem na małomicach (xD) po 8GB DragonBall'a i 15 odcinków Death Note'a :D
* Byłem w chacie jakiegoś żula nazwanego przezemnie Dziadkiem Mrozem :D
* Przeprowadziłem kozaki Jam Session z kolegą z podstawówki. Było BOSKO.
* Narysowałem Goku :D
* Odśnieżyłem podwórko.
* Rozjebnąłem jedyny zasilacz do fuzza :(
* Jadłem tosty z sosem czosnkowym a potem z ketchupem :D

Nie wiem co pisać, więc kończe ;]

Si Yaa!

Komentarze

thispicture Mr. Karol xD roz`je`bało mnie to xD
15/02/2009 11:10:33

Informacje o sofakinsucz


Inni zdjęcia: cała ja ns35JA I KWITNĄCA JABŁOŃ *foto4* xavekittyx1862 akcentova8.6.26 rena1ch4nNa bujaczce pattusia91gdTakie O pattusia91gd....(...)...;-))) pattusia91gdToruń pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd