>
Powyższe to owoc trzech godzin pracy :D
Dzisiaj:
* Byłem na małomicach (xD) po 8GB DragonBall'a i 15 odcinków Death Note'a :D
* Byłem w chacie jakiegoś żula nazwanego przezemnie Dziadkiem Mrozem :D
* Przeprowadziłem kozaki Jam Session z kolegą z podstawówki. Było BOSKO.
* Narysowałem Goku :D
* Odśnieżyłem podwórko.
* Rozjebnąłem jedyny zasilacz do fuzza :(
* Jadłem tosty z sosem czosnkowym a potem z ketchupem :D
Nie wiem co pisać, więc kończe ;]
Si Yaa!