>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 31 GRUDNIA 2008 , exif
64
Dodano: 31 GRUDNIA 2008

Znowu chorwacja x'D



 No to hoop :P


       Bardziej sylwestrowej foty nie miałem >.<

            Jakoś mnie nie kręci sylwestrowy'Shau'

                    Na petardy i fireworksy wydałem 1,30 :P

                             Na alkohol 0 zł


                      Tylko na czekolady 40 zł :PP.



Nie mogę się doczekać:
a) Zimowiska ("narty party" xD)
b) Londynu (A konkretnie to Holandii xD)
c) USA (pozwolenie od rodziców mam, wizę moge mieć w każdej chwili, tylko czy się zgodzi ciocia Norbesia <myśli:P>. Będe sobie siedział w Charlotte w Fuck Donald'z xD


Muzycznie :P

Jessu, zaczynam znowu słuchać SKA O.o

Niech Bóg mojemu bratu błogosławi za te słuchawki (ach, oh)
















Lubie te kreski robić












Starczy z kreskami :PP

Na nowy rok życzę wam przedewszystkim zdrowia, szczęścia, radości, miłości, kasy, spełnienia marzeń i... chuja nie wiem co dalej pisać :PP

Czyli innymi słowy (xD) wszystkiego co naj







Jeszcze troche kresek dla was



















                 /|

Na zdrowie  | :PP

Komentarze

guigne nee
31/12/2008 17:26:05
~kidi szalonego :*
31/12/2008 16:17:14
guigne bo to zdj śmieszne jest
31/12/2008 15:02:45
~olutta ehe zaszczyt, jesteś tam już od dawien dawna
31/12/2008 13:38:23
guigne łokurwa
31/12/2008 11:00:03

Informacje o sofakinsucz


Inni zdjęcia: Łabędź krzykliwy slaw30043 elbee1870 akcentovaJa ns3516.6.26 rena1ch4n:* pattusia91gd;) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd