>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 31 LIPCA 2014 , exif
1787
Dodano: 31 LIPCA 2014

wygłupy na leskim kamieniu ;-)

Tak Mój Ukochany postanowił ,że oznaczy drzewo naszymi inicjałami.... Niestety pracuje i wcale się teraz nie widujemy,ale jednak do siebie dzwonimy...tylko szkoda że to nie to samo no ale cóż. Praca jest Najważniejsza,a ja się sprawdzam przed Jego miesięcznym wyjazdem z kuzynem do pracy,chociaż najchętniej bym Go nie puściła... Dla mnie 3 dni niewidzenia to już dość,ale daję radę...

 

Wecie co? mam wrażenie że jestem silniejsza,że ta rozłąka coraz bardziej mnie przekonuje do tego że to z Hubertem chcę dzielić swoje/ nasze życie. Niedługo zaczne studia /wiem że dam radę, to tylko jeden przedmiot i trochę z sesjii letniej więc jestem pełna optymizmu i wiary ;-).

 

Chcę już 2015.

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika sloneczko233.

Informacje o sloneczko233


Inni zdjęcia: Słaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gdJa, O! :) mnilchasOld town patusiax395B jak Bocian keriscała ja ns356.06.2026 evenstar5.6.26 rena1ch4n2245-PASTURKA, pow. pińczowski manekin1