>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 21 LIPCA 2014 , exif
328
Dodano: 21 LIPCA 2014

wspomnienia

ja i Skarb, ja i kuzynka i niebo...;-) 

 

JEST PIĘKNIE.

Komentarze

kochamwiecznie niech tak zostanie!!
21/07/2014 15:26:24
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika sloneczko233.

Informacje o sloneczko233


Inni zdjęcia: Słaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gdJa, O! :) mnilchasOld town patusiax395B jak Bocian keriscała ja ns356.06.2026 evenstar5.6.26 rena1ch4n2245-PASTURKA, pow. pińczowski manekin1