>
Za wszystko...za to że Jesteś, że ochraniasz,że ocierasz łzy,że pocieszasz...
,,Jesteś Moim Aniołem...'' Dziękuję :*
Inni zdjęcia: Jack White deadweatherMoże szczeble. ezekh114Między W-wą a Ząbkami. ezekh114Pierwsza wieś za Grójcem bluebird11:* pattusia91gd:) pattusia91gdSłaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gdJa, O! :) mnilchas