>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 26 LIPCA 2014 , exif
420
Dodano: 26 LIPCA 2014

KOCHAM CIĘ :*

Za wszystko...za to że Jesteś, że ochraniasz,że ocierasz łzy,że pocieszasz... 

 

 

,,Jesteś Moim Aniołem...'' Dziękuję :*

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika sloneczko233.

Informacje o sloneczko233


Inni zdjęcia: Jack White deadweatherMoże szczeble. ezekh114Między W-wą a Ząbkami. ezekh114Pierwsza wieś za Grójcem bluebird11:* pattusia91gd:) pattusia91gdSłaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gdJa, O! :) mnilchas