Bry dzień, zaglądam tu po niemal dwóch latach i szczerze się przyznaję, że nic nie publikowałam z czystego lenistwa. Bo w życiu działo się ogrom wszystkiego więc Byłoby o czym pisać, ale jak kiedy się nie chce :D
Szczerze też przyznam iż nie uważałam, że kogokolwiek moje wpisy zainteresują ;)
Oprócz przelotnych ludków, którym post wyskoczy jako jeden z najnowszych w statystykach ( o ile takie w ogóle istnieją o.O )
Tak więc może jak zaczęłam, tak będę pisać, chociaż nie czuję takiej potrzeby, a pokazywać światu nadmiar zdjęć przypadkowych czy też mojego pyszczosława nie uważam za jakieś priorytetowe zajęcie. Może tak jak teraz, od czasu do czasu wskoczy coś w chwili totalnego "nie wiem co z sobą począć"
https://www.youtube.com/watch?v=kC1AnpAbMI0
Inni zdjęcia: ... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24