HAHAHA.. FUCK YOU.
Jest chujowo.
-Mandatu 101,60zł za to że przez przypadek skasowałam po raz drugi tę jebana końcówkę biletu 10-cio przejazdowego.
Chuj że spałam wtedy 3 godziny. Chuj że się śpieszyłam na praktyki i nie zauwazyłam. Chuj że skasowałam dopłatę.
-Mam czerwone oczy i leci mi ropa. Nie mogę załoźyć soczewek. Jestem ślepa jak kret i co chwila trafiam nie w te klawisze co chcę.
-Zjebał mi się telefon i musze korzystać z jakiejś starodawnej nokii (nienawidze kurwa nokii).
-Zgubiłam na praktykach zatyczkę.
-Jest jutro poprawa z analizy na którą nic nie umiem i się nie naumiem bo kurwa nie widze co za chujstwa tam nabazgrałam w zeszycie.
-Jest jutro chemia. Znowu będe się patrzeć tylko na jej wąsy.
-Nie moge jechac na weekend do Damiana.
JEPIERDOLE JAK ZJEBANIE.
Inni zdjęcia: Tumiwisizm ? :-) ezekh114Łajba ? ezekh114wykorzystanie wody elmarw oleju z pierwszego tłoczenia kerisŁawki wymieniono. ezekh114Gimnastyka wodna bluebird11... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24