Photoblog.pl

Załóż konto

 

2012/02/24   

 

« następne   poprzednie »


` Nie zapomnę , nie przestanę kochać , tęsknić . Nie pogodzę się z myślą , że Cie już nie będzie . Kiedy tylko Cie zobaczę gdzieś na ulicy cały czas będę czuła te motylki w brzuchu , ciarki , które potężną falą będą po mnie przechodzić . Wszystkim na około będę bezczelnie kłamać , że nic dla mnie nie znaczysz , ale w środku mnie będzie zawsze żyła coraz silniejsza miłość do Ciebie .

 

 

 

Bo tak to już jest, że ludziom łatwiej przychodzi okazywać negatywne uczucia. Bo człowiek boi się innych. Po prostu

 

 

 

Ciężko mi uwierzyć, jak mogłam być taką idiotką, że pozwoliłam Ci przeniknąć do mojego serca. Że pozwoliłam Ci zawładnąć całym moim życiem. Dziś ciężko mi uwierzyć, że to Twoje oczy były dla mnie otaczającym światem. I wiedz, że ciężko mi uwierzyć, że ktoś taki jak Ty był powodem moich łez wylewanych codziennie w poduszkę.

 

 

 

Ale serce nie było komputerem, nie miało klawiatury, nie dało się wcisnąć delete, wpisać nowej treści w mgnieniu oka i zrobić defragmentacji dysku.

 

 

 

Wielkie sorry, za to, że nie umiem się powstrzymać od śmiechu,kiedy przytulasz laskę, której największym problemem jest złamany tips. zszedłeś na dno.totalne, głębokie dno, frajerze.

 

 

 

Z uśmiechem mogę stwierdzić, że nadszedł czas jedzenia Nutelli palcem, picia pepsi prosto z butelki, wypadów ze znajomymi na tanie wino, chodzenia na zajęcia bez makijażu, mówienia przekleństw bez ograniczeń i śmiania się z głupich, filmowych romansów. To czas bez Ciebie w sercu, Skarbie.

 

 

 

Jeśli Myślałeś, że jestem jedną z tych dziewczyn, które po tym, jak się je odrzuci płaczą pod kołdrą ? To kolejny dowód na to, że nie powinieneś myśleć.

 

 

 

a ona jest lepsza, dlatego, że daje ci się macać, czyż nie tak chłopcze ?

 

 

 

Strach przed utratą bliskiej Ci osoby jest najgorszą rzeczą jaką możesz w życiu przeżyć.

 

 

 

jednym z najgorszych błędów, jakie możemy popełnić jest zostawić własnych przyjaciół, myśląc, że są wrogami naszego szczęścia.

 

 

 

chciała zniknąć na moment, zobaczyć komu będzie jej brakowało najbardziej.

 

 

 

nie rycz że coś Ci się nie udało. usiądź, otrzyj łzy i weź się w garść. nie daj się pokonać przez coś zwane kłótnią, problemem, kolejnym dupkiem czy następną szmatą. nikt nie mówił że będzie zajebiście i kolorowo, ale są takie momenty w życiu człowieka, na które warto czekać nawet kilkanaście lat

 

 

 

Nieważne kto popsuł relację. Ważne kto stara się ją naprawić.

 

 

 

zastanów się nad tym, co mi kiedyś mówiłeś i nad tym, co teraz robisz.

 

 

 

chcę żeby wszystko było jak kiedyś . amen

 

 

 

jestem na skraju załamania nerwowego. I choć wiele osób chce mnie z tego urwiska wyciągnąć, ten jeden, cholerny człowiek, zupełnie nie widzi, że stoję nad przepaścią ..

 

 

 

Bądź sobą, a nie tanią, pospolitą, wyuzdaną wersją szmaty, bo tych egzemplarzy są miliony na półkach.

 

 

 

jednak nadchodzi moment, kiedy trzeba iść do przodu.. pomyśleć czasem o sobie, zrozumieć, że nie wszystko trwa wiecznie.

 

 

 

Teraz się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej, nie potrafię już tak pięknie żyć, nie potrafię szczerze się śmiać. Ale jestem. Wstaje z łóżka żeby przeżyć kolejny cholernie pusty dzień.

 

 

 

w życiu chodzi o to, aby po upadku podnieść dupę i iść dalej.

 

 

 

nie zawsze to, co z pozoru wygląda na zepsute, rzeczywiście zepsutym jest.

 

 

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Wpis oopisoowooxd

 

31.

 

30.

 

29.

 

28.

 

27.

 

26.

 

25.

 

Wszystkie wpisy