Photoblog.pl

Załóż konto

 

2012/02/23   

30.

« następne   poprzednie »
30.

 

 

Myśl, że całe jej życie składa się tylko z czekania na niego. Najpierw czekała na to, aż pojawi się w jej życiu, potem na to, kiedy wreszcie znajdzie dla niej miejse w swoim własnym. Czekała na telefony i wiadomości od niego nawet o tym nie myśląc, nie zdając sobie z tego sprawy. A teraz? Teraz czeka, aż ją pokocha. Nawet jeśli nigdy ma się to nie wydarzyć, to przecież i tak całe życie czeka na niego..

 

 

 

pragnę Cię jak nikogo na tym świecie. myślę o Tobie i tęsknie kiedy Cię nie ma obok. jednak boję się. boję się w to zaangażować. na przeszkodzie stoi jakaś blokada, która wieję strachem i wyzwaniem. z jednej strony, o niczym innym nie marzę. z drugiej strony nie wyobrażam sobie tego wszystkiego. nie wiem czy podołam. jednak, chcę. chcę spróbować. a Ty weź to doceń i zauważ w końcu.

 

 

 

Szukajcie faceta który zakocha się w waszych oczach , bo to właśnie one przez całe życie wyglądają tak samo.

 

 

 

Uparci płaczą do skutku, słabi do poduszki.

 

 

 

Pamiętasz te wszystkie zachody słońca? Wiem, że nigdy z nikim nie będę chciała już na nie patrzeć. One były tylko nasze. Nie znaczy to wcale, że już nie chcę siedzieć z nikim nad brzegiem. Przecież są jeszcze wschody. I one też są piękne.

 

 

 

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

 

 

 

"Nie potrafisz żyć bez człowieka , który cię lubi, dla którego jestś warta wielu zachodów, który dzieli z Tobą radość i ból, w sercu którego masz zapewnione stałe miejsce. Bez człowieka, któremu możesz zaufać; człowieka, który się o ciebie troszczy, człowieka, u którego jesteś zawsze serdecznie witany. "  

 

 

 

Bo to jest tak jakby ona nie miała anioła stróża .

 

 

 

- kooo... - nie! nie mów, że mnie kochasz! nie mów dopóki nie będziesz pewien, bo muszę wiedzieć, że czujesz to samo co ja.   - kolczyk zgubiłaś, mała -.-

 

 

 

Z sarkazmem przez życie w świat ironii.

 

 

 

Skasowałam numer. nie pisz więcej. usunęłam archiwum. nie pisz już. widzę mrugającą wiadomość. nie, nie, nie. powiedziałeś, że nie będziesz się narzucać więcej. nie chcę tego czytać. dobrze wiem, co chciałeś mi powiedzieć. nie odczytuję. chcę zapomnieć, choć to takie trudne. przeszłość mnie boli. spadam pionowo w dół, głowa pracuję na wysokich obrotach, już oddech się wyrównuje, a serce nie wali tak, jakby miało zaraz przebić się przez ciało. odejdź już. klikam 'zakończ'

 

 

 

Prawdziwe kobiety mają w nosie sukienki, których nie założą i mężczyzn z którymi nie będą. Nie chorują, bo On kocha inną.Nie rozpaczają, gdy Ten milczy, a Tamten odpisuje zdawkowo. nie płaczą, gdy są same. nie słuchają ludzi w których potęgują kompleksy. nie spotykają się z tymi, którzy marnują ich czas. Czują, że los zaczął się odmieniac i że są w stanie zrobic wszystko. Nie miewają złych humorów. Nie rzucają czym popadnie, gdy dowiedzą się o zdradzie. Nad ranem wyglądają najpiękniej. Potrafią dostosowac się do każdej sytuacji. Nie gaszą papierosów w filiżankach po kawie. Świetnie opanowały sztukę udawania.Nie czują złości, gdy zobaczą inną w tej samej kreacji. Tak naprawdę, nie ma prawdziwych kobiet.

 

 


 

Słuchaj, złe rzeczy się zdarzają i nic na to nie poradzisz, jasne?

 

 

 

Któregoś dnia rzucę to wszystko i wyjdę, niby po dżemor.

 

 

 

Przyszedł. Narobił syfu. Odszedł. Znajome?

 

 

 

A wieczorami, namiętnie wtulam się w poduszkę. Oszukując własną podświadomość, że to Ty leżysz obok.

 

 

 

Taka mała, a już kocha. Taki duży, a nic nie rozumie.

 

 

 

Uświadamiasz sobie jak bardzo kogoś kochasz, gdy nie umiesz opisać tego przy użyciu słów.

 

 

2 komentarze
Ewa - 23/02/2012 16:38:21
ostatni jest najlepszy ;))
oopisoowooxd  - 23/02/2012 16:26:44
+ komentujemy ; )

Najnowsze wpisy

Wpis oopisoowooxd

 

31.

 

30.

 

29.

 

28.

 

27.

 

26.

 

25.

 

Wszystkie wpisy