Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 15 SIERPNIA 2020
Wyświetleń: 130

siema.

ten fotoblog nie ma już dłużej sensu. Przez te wiele lat był mi wycieraczką emocjonalną, byl miejscem w którym mogłam opowiedzieć jak jest chujowo kiedy udaje że jest zajebiście i gdzie se mogłam ponarzekać i pobyć ofiarą . Spoko, chociaż tutaj mogłam to oddać, ale już nie ma co oddawać bo wszystko jest git i będzie dobrze już zawsze. Mam poczucie że dopiero zaczynam właściwą część życia.

 

A może mi sie wydaje?

 

w sumie jedyną stałą jest zmiana. Polecam ogólnie wszystkim fotoblogowiczom dystans do emocji. Ja się trochę ekscytuje, przyznam, przestępuje z nogi na nogę i już nie mogę się doczekać kiedy wszystko będzie piękne i nowe, ale z drugiej strony nie ma co lecieć na ślepości przed siebie. Stoicyzm, dystans do rozumu, obserwacja przyczyn i obserwacja skutków - jak nawinął michał zioło ejkejej ziołołozioło

 

istnieje szansa, że jeszcze coś napiszę, ale nie wiem czy umiem pisać kiedy wszystko jest tak jak powinno być. A jest. Myślę sobie "jest idealnie" a potem jest jeszcze lepiej i jeszzcze lepiej. Dziekuje! Tyle, że nawet nie prosiłam. Przecieram oczy ze zdumienia.

no, to elo w każdym razie, uważajta

aha, a na foteczce to co widać na foteczce - moja świeża kosmiczna rodzinka. Primetime.