Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 12 MAJA 2020
Wyświetleń: 130

 

rzeczy się dzieją

życie się dzieje

 

miałam Ci opowiadać pamiętniczku co tam, i co? Dzieje się za dużo, żeby opowiedzieć. Poznań-Toruń,dyskoteki, chłopaki...Nie,wcale nie, nie chce mi sie odpalać kompa raczej i ładować zdjęć.. Nie śpię przez 3 doby bądź też zasypiam o 20 i budzę się o 12. Może mogłabym opowiedzieć o paśmie sukcesów które mi sie dzieją, albo o tym, że w końcu jest dobrze, że wracam do siebie codziennie i codzienność ma sens, w końcu wszystko ma sens. ma, ale po co o tym pisać? Były już takie momenty, kiedy pisałam tutaj,że w końcu jest dobrze, a potem nie było, co sprawia że paraliżuje mnie strach przed tym, żeby cieszyć się tym co jest, bo przecież wiem, że zaraz znowu może być chujowo. 

Długie i bez sensu zdanie.

dwunasta noc maja. Pada śnieg

 

Wszyscy mnie po trochu wkurwiają. Niestety Ci, którzy są spoko z zachowania są chujowi z charakteru, takie mam niestety nie za fajne doświadczenia do tej pory i trzymam wokół siebie tych, którzy tak naprawde nie do końca mi odpowiadają, ale wiem /przypuszczam/, że są lojalni. Jeśli nie usunę tego zdania nie bede mogła nikomu pokazać tego fotobloga. A chciałam w sumie pokazać paru nowym osobom w moim nowym życiu co mam w głowie

nie mam nic

więc jestem w innym miejscu, ale tą sama nataliom. Co mam naprawde w głowie? Jakies rzeczy sobie kminie, ale jak dotrzeć do tego co jest schowane głęboko?

chuj wie. Bez sensu wpis bez puenty, jak wszystkie dotychczasowe

padholder całkiem ciekawie ogarniasz tą "nierzeczywistość" ;)
17/06/2020 0:09:19