Właśnie wróciłm z zakupów. Coś potrzebne na wakacje do Bułgarii a zostały tylko 3 dni. Mam to, co najpotrzebniejsze, ale pakowanie jeszcze zostawie w spokoju. Kupiłem 10 owsianek, kocham je, kupiłem okulary, buty, bluzę i koszulkę. Zaszalałem haha ale Aga mi doradziła. Będzie lans w Złotych Piaskach.
Co my byśmy zrobili bez tych kobiet, a skoro mowa o kobietach, myślę że jutro zacznę nagrywac kolejnego vloga o Was drogie panie <3
Obok mnie właśnie kręcą master szefa, ymm oddaj fartucha, spotkałem tego francuza, ale nie cyknąłem zdjęcia sobie z nim, bo stwierdziłem że nie potrzebne mi do zycia :D to tylko człowiek.
Nie raz spotkałem się z opinia dotyczącą homoseksualistów, że są chorzy i że kiedyś tego nie było, że wraz z początkiem XXI w. to ta "choroba przyszła do Polski. Ludzie błagam, nim cokolwiek powiecie na jakikolwiek temat, to się upewnijcie czy macie rację z tym, co gadacie. Czemu wypowiadasz się na temat, o którym nie masz zielonego pojęcia? Ludzie, żeby się wypowiadać na jakiś temat, to trzeba chociaż troszkę go przestudiować, tym bardziej praktycznie. Po pierwsze homoseksualizm/biseksualizm jest wykluczony z listy chorób. Tak dla informacji.
Historia. Homoseksualizm był od zawsze! Na początku dziennym w starożytnym Egipcie, czy starożytnej Grecji.
W kulturze starożytnej miłość do młodzieńca była czymś zupełnie naturalnym. Pogoń za uśmiechem upatrzonego kochanka, kupowanie mu prezentów, przebywanie w jego towarzystwie, dyskwalifikowanie rywali tak, by nie mogli wyciągnąć ręki po umiłowanego, było normalną częścią życia przeciętnego obywatela Aten. Jak się wydaje starożytni Grecy nie widzieli żadnej różnicy w miłości do młodego chłopca, który staje u progu dorosłości, wyglądem przypominając delikatną różę (rodzaju męskiego), czy młodej kobiety. Pierwiastek męski zawarty w chłopcu powoduje większe przyciąganie i zwykłą chęć połączenia się z drugim pierwiastkiem męskim jak pisał Platon.
W istocie ludzie wykazujący się homoseksualnymi skłonnościami byli od zawsze, jednak dopiero całkiem niedawno nadano temu zjawisku nazwę i określono go jako problem społeczny. Prawdopodobnie już od zarania dziejów ludzkości, czyli od czasu, kiedy pierwsi przedstawiciele gatunku homo sapiens zaczęli łączyć się we wspólnoty osadowe, zdarzały się przypadki homoseksualnych aktów. Dowodem potwierdzającym tę tezę są współczesne badania biologów, donoszące o podobnych przypadkach wśród zwierząt, nie tylko z gatunku naczelnych. Homoseksualista to nie wynalazek nowożytnych czasów, ale osobnik, zwierzęcy lub ludzki, żyjący od zawsze wśród innych na Ziemi.
Homoseksualizm to pociąg seksualny a nie osobowość, dlatego nie ocenia się człowieka po preferencjach seksualnych, gdyż kwestie łóżkowe to prywatne sprawy i nikt nie ma prawa za nie dyskryminować. Tak samo homoseksualizm, jak heteroseksualizm i biseksualizm to po prostu orientacje seksualne. Każdy homoseksualista jest inny. Każdy heteroseksualista jest inny. Każdy biseksualista jest inny. A wokół Ciebie jest sporo osób, które pociąga(również) ta sama płeć, znasz takie osoby i pewnie nawet lubisz niejedną z nich. Czego Was rodzice uczą, że jesteście tak nietolerancyjni...to przykre nie rozumieć przynajmniej tego, że tolerancyjny powinien być każdy wobec homoseksualizmu, wiary, pochodzenia/narodowości, koloru skóry, kultury itd. Wiara jest nam narzucana od urodzenia, tak samo poglądy dotyczące danej religii, orientacji się nie wybiera i nie ma czegoś takiego jak moda na bycie homo/bi. Koloru skóry sobie nie wybierze nikt, to że ktoś jest żółty, czarnoskóry itp. to nie oznacza że wszyscy są identycznie pod względem osobowości.
Nie warto oceniać kogoś po przeszłości. A tym bardziej patrzeć na każdego tak samo, bo każdy jest inny i każdy ma inne, własne wartości. Tak dla rozluźnienia sytuacji, taka ciekawostka. Papież, Pius XII był najlepszym przyjacielem Hitlera - taka informacja, a jednak patrząc na historię nie oceniamy wszystkich klerów oraz wierzących za przyjaciół Hitlera... Mamy XXI w., II Wojna Światowa się skończyła, wartości się zmieniły, patrzenie i podejście do świata też, a każdy ma swoje własne. W naszym życiu następują ciągłe zmiany. Chcesz kogoś ocenić? To najpierw popatrz na siebie, bo zapewne masz jakieś problemy w życiu, a największym problemem jest Twoje podejście do podobnych kwestii. A jak lubisz tak innych oceniać, to najpierw zbliż się do tej osoby i oceniaj opierając się na własnych doświadczeniach, a nie tych co wyczytasz bądź usłyszysz.
WYLUZUJ I JEDŹ ZE MNĄ NA WAKACJE! KLIKNIJ
Tutaj i na drugim blogu:
http://maks-rutkowski.obozymlodziezowe.pl/
będę zdawał codzienne relacje z moich wakacji w Bułgarii!
Jeżeli masz jakieś pytania, to pytaj, postaram się odpowiedzieć:
Moja strona: