Photoblog.pl

Załóż konto

Tylko Prawdziwa Miłość Zwycięża 
zapisz

Dodane 11 LIPCA 2017 z Android
Wyświetleń: 422

Każda chwila z Tobą jest dla mnie czymś wyjątkowym. Niestety nie jestem Twoja pierwsza, ale chciałabym być ostatnia kobieta. kobieta u boku której będziesz chciał się budzić do końca życia. Każdego wieczoru, po ciężkim dniu odpoczywać w moich ramionach. Chce żebyś to mi dawał buziaki przed wyjściem do pracy. Chce żebyś to mi oddał swoje serce, ciało i duszę. Chce codziennie patrzeć na Ciebie i myśleć "tak, to właśnie On. miłość mojego życia". Tylko ja mogę być Twoja księżniczka i matką Twoich dzieci. Chcę żebyś wiedział, że każda chwila z tobą jest dla mnie bardzo cenna. cholernie tęsknię gdy nie ma Cię obok. Uwielbiam patrzeć w Twoje oczy, całować się z Tobą, przytulać i kochać. Tylko Tobie mogłam się oddać w 100% . Nie wiem czemu ale chcę żebyś był Miłością Mojego Życia, moim mężem oraz ojcem moich dzieci. kocham Cię nad życie. i trochę bardziej. Każda kłótnia z Tobą doprowadza mnie do tego ze mam ochotę usiąść i płakać. Bolą mnie Twoje słowa ale wiem ze mnie kochasz. Kocham cie Takiego jakim jesteś. Mojego wariata. mojego zazdrośnika. moje kochanie . moje szczęście, moje wszytsko.

 

 

Nie sądziłam, że staniesz się dla mnie kimś tak cholernie ważnym. 

Że Twoje szczęście będzie ponad wszystko, a każda wspólna chwila będzie tak cenna.

Przy Tobie poczułam Miłość, 

Wiem, że mamy ciężkie charaktery. Ale wiem też, że nasza MIŁOŚĆ jest ponad to.

Kocham Cię najbardziej na świecie. Jak nigdy nikogo. 

Nie sądziłam nidgy, że poczuję do Ciebie coś tak silnego.

Widząc Twój uśmiech poraz pierwszy nie sądziłam, że będę chciała go oglądać każdego ranka.

GDy poznałam smak Twoich ust, nie sądziłam, że będzie to dla mnie smak życia.

Gdy pierwszy raz znalazłam się w Twoich ramionach, nie sądziłam, że dadzą mi one tyle bezpieczeństwa i ukojenia. Nie sądziłam, że nigdy nie będę chciała poczuć innych.

Gdy poczułam Twój zapach... stał się on dla mnie idealny, tak właśnie pachnie szczęście.

Musiało tyle przykrych rzeczy się wydarzyć między nami żebyśmy byli właśnie w tym miejscu. W miejscu, w którym oboje bez wahania wskoczymy za sobą w ogień.

Alle czy jest coś piękniejszego?

Jesteś dla mnie wszystkim, wszystko jest Tobą.