Photoblog.pl

Załóż konto

Tylko Prawdziwa Miłość Zwycięża 
zapisz

Dodane 1 STYCZNIA 2017
Wyświetleń: 92

 Chyba każdy rok ma w sobie coś takiego, że dzieją się rzeczy tak specyficzne, że trduno o nich zapomnieć.

Kolejny rok za nami. Jestem już pełnoletnią osobą. Człowiekiem, który już nniebawem będzie musiał zacząć dorosłe życie.

Za rok już będę przeżywać przygotowania do maturki. W tym roku tylko jeden egzamin :)

Rok 2016 był tak nieprzewidywalny, że czasami sama zaskakiwałam siebie i wszystkich wokół. 

Moje największe marzenie się spełniło. Zdałam prawko e . I to wszystko za pierwszym razem. Piątek trzynastego jak najbardziej szczęśliwy  e . 

Moja impreza urodzinowa była jak z bajki. Miałam przy sobie moje mordki. Czego chcieć więcej?

Wakacje 2016 były po prostu tak szalone, że nie da się tego opisać. Wspólny trip z Anią był jednak najlepszy! Uświadomił mi tak cholernie dużo rzeczy. Pozwolił spojrzeć na wszystko inaczej. Ta noc na długo zapadnie w mojej pamięci oraz nasze przygodne znajomości. Było najlepiej i tak! Bo z nią! 

Bardzo dużo przygód, które tak uwielbiam! 

Niestety kolejny raz w tym roku musiałam przyjąć na klate kolejne chujowe znajomosci. Wielka przyjażń, miłość i później wielkie nic. 

Nawet w poprzednim roku zdążyłam skasować samochód, aczkolwiek dzięki temu wiele rzeczy się zmieniło i mam nadzieje, że nigdy się takie coś już niepowtórzy.

Miniony roczek miał w sobie coś tak cholernie zajebistego, że czasami aż nie wiem co mam myśleć. Tyle nowych znajomości, których nie zapomnę. 

Jedynie jedna wakacyjna znajomość, która powinna zakończyć się z dniem ostatniego sierpnia. Ale głupi rozum nie kazał tak tego zostawić. Ale to już koniec. Wszystko zostaje w tamtych miejscach. 

Rok naszych 18 <3. Coś pięknego. Z dzieciaków stajemy się dorosłymi ludźmi. Znamy się po 12 lat. Poznaliśmy się jako dzieci. A w tym roku opijaliśmy nasze wejście w dorosłość. Cieszę się, że mam jeszcze mordki, które są ze mną tyle czasu. Niezmiennie. 

Czas imprez, wesel moich kochanych kuzynek. Oczywiście nie z kim innych jak z moim przyjacielem! Wesele zawsze najlepsze razem!  

 Dziękuję za kolejny rok! 

Szczęśliwego Nowego Roku!