boli mnie głowa. śmiem twierdzić, że to nie ciśnienie tylko głupi natłok głupich myśli. aj aj, aj. jednak wezmę tabletkę, wole nie meczyć się w nocy tak jak ostatnio.. jest mi strasznie smutno, przykro, żal. ale daję radę, nie jestem sama :) wsparcie to podstawa. dobrze, że jesteś siete :*
Nie można żyć światem, który stworzyła nasza wyobraźnia. To, co kochamy w drugim człowieku, jest często również wytworem naszej wyobraźni.
tak bardzo liczyłam na coś innego. mój poker face poszedł się jebać. i tą burze można było sobie odpuścić co nie?
podsumowanie: Nie wierzę w prognozy pogody i męskie obietnice.
jaram się moim zegarkiem xdd jest taaaaki słittt xdd i żeby nie było: nie rozwalę go od razu ! wpierw się nim troszku pobawię ^^
a tak siedze na phrases na fejsie i.. Oto ogromne 'fuck you!' za telefony, na które czekałam; randki, na które liczyłam; miłość, której chciałam; łzy, które wypłakałam i serce, które złamałeś. Dupek.
z pozytywnym uśmiechem w nowy, lepszy dzień ! <3