>
No tak, za miesiąc do szkoły... z dnia na dzień mam coraz więcej zniechęcenie do niej, coraz większe obawy.. choć ciekawość pewnych rzeczy też się pojawia coraz większa ;P
dla jednych aż miesiąc, dla innych tylko. A ja się ani nie obejrzę a będę ciuchy na rozpoczęcie szykować.
Smutna prawda.
"Szczęście podobne jest do motyla -
nigdy nie goni za człowiekiem,
tylko człowiek za nim."
Inni zdjęcia: 43 elbee1870 akcentovaJa ns3516.6.26 rena1ch4n:* pattusia91gd;) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd;) pattusia91gd