>
Tak, wiem. Więcej już się nie dało ;P
"M" kupione już daawno :)
Pół serduszka - drugie pół ma Karolcia ;*
i własnoręcznie zrobiony krokodylek :D (no dobra, przyznam sie bez bicia, chciałam się pochwalić nim :P )
no i na ostatnim planie mój ledwo 'żywy' ukochany SE ;))
Pomimo pozytywnie spędzonego czasu..
pomimo zakupów i czasu spędzonego z siostrą,
pomimo spaceru ze Steńcią [;**],
pomimo kolejnych zdjęć zrobionych dziś,
pomimo wszystko (...)
nijako jest.
"Gdy jest bardzo smutno,
to kocha się zachody słońca..."
Inni użytkownicy: pilarzkaagak99rafi0226qniakplew453nmatczukwikihot69karoldobredoutchmszwajerek
Inni zdjęcia: :) dorcia2700Plan na kolejny raz bluebird1113 / 06 / 26 xheroineemogirlxcała Ja ns35:) ns35.. locomotivKoniaków ,Ochodzita rela12Audycja pamietnikpotwora:) dorcia2700:) ns35