Kuskus No pokochałam tą kaszę, przepyszna i co najlepsze - ze wszystkim można ją zjeść - na słodko, wytrawnie, na kwaśno... I dwa razy więcej białka jak ryż :)
A na śniadanko omlet owsiany <3
Plan treningowy na najbliższe dni? Na pewno skończyć tym razem całe dwa etapy Insanity Max30! Teraz miałam mało czasu, ale od jutra dodatkowo dorzucam AbsWorkout (nie można się rozleniwić!), bo jak na razie zrobiłam go sobie ze dwa razy, a efekty po nim są świetne. Czyli będzie 40 minut intensywnego treningu dziennie. Po 2 etapie stworzę własny plan z treningów Shauna, ale tym razem dorzucę sobie jakieś obciążenie, hm hm. No i w końcu chciałabym zapisać się na crossfit... Ale gdzie ja mam ten czas?
Tutaj projekt graficzny, praca inżynierska, włosy, dodatkowo swoje własne prace graficzne, treningi, (może zacznę też biegać? Też zakorzenił mi się taki pomysł!) i jeszcze nauka bieżąca na studia... Gdzie ten czas? No ja się pytam, gdzie ten czas?
Organek, Głupi ja!