Photoblog.pl

Załóż konto

Goldfinger - The Best Of

Dodane 13 LUTEGO 2020 , exif
Wyświetleń: 26
Tę kompilację chciałem kupić już ładne kilkanaście lat temu, ale NIGDY nie widziałem jej taniej niż za 5 dych. Nie spieszyło mi się w sumie... i tak to tylko kompilacja. Choć zawiera aż 4 kawałki których nie ma na innych płytach Goldfingera, a jak na kompilację to całkiem sporo.
Płyta wyszła krótko po premierze płyty "Disconnetion Notice", ale nie zawiera żadnej piosenki z tego albumu. Są po 3 kawałki z każdej z poprzednich płyt (jeden z EP-ki). Prawie wszystkie są ułożone chronologicznie i prawie wszystkie były singlami :P Naliczyłem 4 piosenki które nimi nie były, a dwóch mniej ważnych singli zabrakło. "Superman" np singlem nigdy nie był, ale jest najpopularniejszą piosenką z "Hang UPS", więc nie mogło go zabraknąć. Bonusowe piosenki to "The Innocent" zostało nagrane po wydarzeniach z 11 września, "Vintage Queen" jest z soundtracku "American Pie", "Rio" było B-side'm na dwóch singlach i na japońskiej wersji albumu "Stomping Ground". "Hopeless" prawdopodobnie nie znalazło się wcześniej nigdzie, ale znałem ten kawałek już wcześniej...
"Best Of" zawiera dodatkowe DVD z klipami (jest ich niewiele). Szkoda że nie dołączono "More Today Than Yesterday" :( ... Ponadto dwie koncertówki (z wcześniej wydanego DVD) i trochę bardzo krótkich filmików z trasy.

ebay, 2,45 GBP + 3,49 GBP