ten wie tamten wie tylko ja nie wiem,
moze cos przeoczylem, a moze nie znam sam siebie?
hehe chcialbym na wstepie pozdrowic wszystkich ktorzy bardziej interesuja sie cudzym zyciem niz tym wlasnym, pozdrowic serdecznym spierdalajcie oczywiscie :D
wazne ze znam sam siebie, mam ludzi ktorzy ufaja mi nie temu co slysza o mnie, a Ci ktorzy nie wierza w moje zdanie i slowo nie sa warci zaprzatania sobie glowy no nie? tak sądze.
ostatnio? ostatnio sporo sie dzieje, taka mala szkola zycia " raz na wozie raz pod wozem" czesciej pod ale podobno nie liczy sie ile razy sie upadnie tylko liczy sie to zeby zawsze wstac o jeden raz wiecej niz upasc, tak jak w meczu piłki liczy sie jedna bramka strzelona wiecej ;)
pierdole od rzeczy :D w ogole to jezeli ktos chce mnie poznac, niech pyta a nie wierzy w jakies rozne ploty, ogarnijcie to ze nie gryze bez kitu. slyszysz cos, zapytaj na pewno odpowiem. tak samo robcie z innymi ludzmi, slyszycie plotki, weryfikujcie je u źródła a nie powtarzajcie bezmyslnie, bo dla was to chwila a innym moze zjebac cos o co walczą za co mogą umrzec co jest dla nich w zyciu wazne, wiec pomyslcie czasem. to takie przeslanie ode mnie.
i jeszcze kawalek na dzisiaj ;) przesłanie mega!!
http://www.youtube.com/watch?v=SaDRUs8yu5I&feature=player_embedded
Gramy o respekt, o pierwsze miejsce
O najważniejsze i najcenniejsze
To co najpiękniejsze dla nas
Szczęście, rodzina, miłość, wygrana
Na kolana padam tylko przed Bogiem
Więc nie licz, że klęknę na glebę przy tobie
Mam moc w sobie, ona kroczy ze mną
A siła w żyłach pływa na pewno
Szacunek, respekt, braterstwo, jedność
Pomocna dłoń, przyjaźń i pewność
Lecz kiedy trzeba, to tą samą ręką
Musisz pokazać, co to bezwzględność
Kiedy świat gryzie jak pies wściekły
On przypomina tobie, że ty też masz zęby
To nie tak, żeby brać to co dają
Tylko ambitni na podium stają
Mierzyć wysoko i wierzyć w to mocno
Nawet jak przegrasz, zostaje ci godność
Dzięki niej wstajesz i biegniesz dalej
Prosto do celu, by w końcu go osiągnąć
Tylko z bajek wygnano realia
A tu poznajesz co to jest prawda
Lecz póki jesteś i póki biegniesz
Cel jest przed tobą i w końcu tam będziesz
trzeba isc dalej co by sie nie dzialo
mozna pamietac przeszlosc
ale nie mozna nią żyć
nie można dac jej wracac
dac jej niszczyc nas
tym bardziej pozwolic by nas kontrolowala