photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 25 SIERPNIA 2021
1333
Dodano: 25 SIERPNIA 2021

25.08.2021

Czy nie jest miło pomyśleć, że jutro jest nowy dzień w którym nie ma jeszcze żadnych błędów?

- Ania z Zielonego Wzgórza

 

Hej ho, hej ho! Dawno mojej mordy tutaj nie było! 2021 rok to póki co czas zmian i inwestowania w siebie. Cieszę się, że wychodząc z totalnej dziury poszłam właśnie w tym kierunku. Nie mogło być inaczej! A będzie na pewno jeszcze lepiej :) Fajnie tak sprawiać sobie samej przyjemności, a nie wiecznie czekać na innych. Drinka można się napić też samemu oglądając powtórkę ulubionego serialu i przytulając swojego psa :D

 

Kto by pomyślał, że dorosłe życie jest takie nudne i do dupy! Hajs, zmęczenie i dbaj o siebie sam, bo nikt inny nie zadba o Ciebie. Plusem jest to, że jak chcesz sobie kupić bluzę z napisem Barbie to kupujesz bluzę z napisem Barbie, a jak chcesz nowy telefon to kupujesz nowy telefon. Który robi dobre zdjęcia tylko jak ma dobre światło, ale za to mam holo obudowę w chmurki, więc kto by tam się przejmował!

 

Dieta pudełkowa i treningi powoli przynoszą efekty. Jakoś się tak człowiek lepiej ze sobą czuje. Do wakacji się jeszcze nie wylaszczę, ale nic straconego :P Będę pić drinki na plaży i (miejmy nadzieję) latać balonem, więc tak czy siak będzie dobrze. Może się nawet wyśpię!

 

Z praca trochę przystopowałam, wakacje zawsze są nieco słabsze, ale liczę na to, że w październiku znowu ruszymy z buta :) może nawet już po urlopie się człowiek lekko odbije.

 

Dawno tego tu nie było, ale ... jest dobrze :) I miejmy nadzieję, będzie jeszcze lepiej!

Komentarze

Junior endomendo Fajna morda!
25/08/2021 14:01:32