Photoblog.pl

Załóż konto

kamikadze przeładowany ideami 
zapisz

19.06.2019

Wyświetleń: 178

Jeśli miałabym tutaj wstawić wszystkie piękne zdjęcia z tych wakacji to zapchałabym pamięć całego Photobloga! Zdecydowanie Zakynthos okazała się naszym strzałem w dziesiątkę! Trafił nam się świetny hotel z pięknym basenem i plażą, na dodatek w świetnej lokalizacji.

 

Udało nam się przejechać całą wyspę quadem dookoła. Zobaczyliśmy wszystko co chcieliśmy i prawie wszystko co się dało :D Polecam każdemu kto nie ma pomysłu na egzotyczne, piękne wakacje :) Kąpaliśmy się w siarkowych wodach na Xiga Beach, dojechaliśmy na najbardziej wysunięty na południe i północ punkt wyspy, oglądaliśmy wrak statku z góry i z dołu, pływaliśmy na małej czadowej motorówce, która naprawdę była demonem prędkości, kąpaliśmy się na Wyspie Ślubów, jedliśmy kolację z widokiem na najlepszy zachód słońca na wyspie, a później obiad z widokiem na skały zakochanych, prawie dotknęliśmy jednego z 8 żółwi Careta Careta, skakaliśmy z wysokiej kładki do wody na Porto Roxa, podziwiliśmy podwodne jaskinie w Korakonisi i podziwialiśmy stolicę wyspy ze wzgórza o zachodzie słońca! Tak fajnych wakacji jeszcze nie miałam :)

 

Wyspa ma w sobie to coś. Na dodatek robiąc zdjęcie - nie sposób zrobić je tak żeby nie było przepiękne! Absolutnie każda fotka z tego wypadu jest fantastyczna. Woda tam robi całą robotę. Zdecydowanie jest to miejsce do którego jeszcze wrócimy! A tymczasem odkładamy na kolejny wypad i kto wie, może jeszcze w tym roku Malta?