photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 14 LIPCA 2016

...................

    Łatwo powiedzieć "Wszystko będzie dobrze", "Nie łam się,dasz radę", "Przecież to nic takiego." Ale rzeczywistość wcale nie jest taka kolorowa. Gdy jesteś sama, bez przyjaciół, rodziny, miłości nic nie jest łatwe.Gdy siedzisz w czterech ścianach i wypalasz paczkę papierosów dziennie, bo już wszystko posprzątałaś i nie masz się czym zająć. Gdy w międzyczasie szukasz pracy, bo po to przyjechałaś. Dzwonisz,wysyłasz CV po nic. Przepracujesz 3 dni w, za przeproszeniem, chujowej atmosferze, żeby się okazało, że są "cięcia budżetu".

   Nie jestem tu sama,wiem. Ale... wszystkie najbliższe mi osoby są dwa tysiące kilometrów ode mnie. Rozmowy przez telefon, na fejsie- tak naprawdę to jest nic. Nigdy w ten sposób w stu procentach nie pokażesz tego co czujesz. 

 Jestem tu dopiero, a może aż, dwa tygodnie. Planowo zostało mi jeszcze sześć. Czy dam radę? Nie wiem. Nie mogę zawieźć ludzi wokół mnie, wystawić się na pośmiewisko. Ale jest ciężko. Ciężko, nie tylko ze wzglęu na tęsknotę, czy pracę, ale właśnie tą myśl "Co ludzie powiedzą?". To cholernie przybijające.

 Podsumowując jestem tu wśród ludzi, a jednak czuję się samotna. I w znacznej części pozbawiona pozytywnych emocji. 

 Dobranoc.

 

https://www.youtube.com/watch?v=7kPgYPsfKaY

 

Komentarze

zakrecenii Czy to ważne co ludzie powiedzą. Ludzie i tak zawsze będą gadać. Zawsze znajdą pretekst, aby komuś uprzykrzyć życie. Rób to, na co masz ochotę i to, co sprawi, że Ty będziesz szczęśliwa. ;)
04/09/2016 14:07:56

Informacje o intolerabilem


Inni zdjęcia: Wiosna kzyhWiosna kzyhWiosna kzyhZięba slaw300luty 2024 agness2503Gorzki sma padholderWpis 43 kasik90Między zimą a wiosną. comarro1029 akcentovaJa natalka89rok