>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 23 KWIETNIA 2008 , exif
247
Dodano: 23 KWIETNIA 2008

SDM

To już mój trzeci ich koncert. Jak dotąd najlepszy - dzięki towarzystwu :) Udało mi się złapać kilka zdjęć. Oto jedno z nich.


Ł.


P.S. Już zapomniałem, jakie męczące może być mistrzowanie. Strasznie się po tym otumaniony czułem...

Komentarze

mimi4master Bardzo mi się podoba!

A co to za zespół ?
12/06/2008 6:49:30

Informacje o ictu


Inni zdjęcia: :) dorcia2700:* pattusia91gdZ synem ns3513.3.2026 rezzouCała ja ns3516/ 06 / 26 xheroineemogirlxByła piękna TĘCZA (12.06.2026r.) xavekittyx:) pattusia91gdJa :* pattusia91gdJa pattusia91gd