Photoblog.pl

Załóż konto

every feeling, every word 

2015/07/05   

 

« następne   poprzednie »

W miarę możliwości planuję ćwiczyć dwa razy dziennie - rano i wieczorem. Dzisiaj dzięki pierwszemu porannemu treningowi, przez cały dzień czułam się taka leciutka. Poranne treningi to świetna sprawa. Oczywiście odbyłam też wieczorny.

Nie wierzę, że to piszę, bo nie tak dawno temu wydawało mi się to banałem, ale treningi zmieniają mnie nie tylko fizyczie, ale pod względem mentalności również. Pokazują ile mam w sobie silnej woli i determinacji. Mimo uciążliwych upałów znajduję w sobie pokłady energii, żeby ćwiczyć. I to całkiem sporo ćwiczyć. Ponadto nie patrzę już na trening jak na coś obowiązkowego, coś co przybliża mnie to schudnięcia. Teraz jest on celem sam w sobie i niezwyłą przyjemnością. Uwielbiam się męczyć podczas ćwiczeń. Nie potrafię poradzić sobie tylko ze słodyczami. Mam wrażenie, że wszystkie które zjem znajdują swoje miejsce w udach. No cóż, mimo to będę walczyć i udoskonalać siebie, bo to dopiero początek.

4 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika grubagrubaska.
pandasgoals  - 20/08/2015 15:13:46
Ja też ćwiczę rano wieczorem, ale zdecydowanie wolę poranne treningi :)
I zgadzam się, treningi potrafią zmienić bardzo wiele i to nie tylko w wyglądzie.
Junior timeforchanges12  - 19/08/2015 15:17:13
piękne słowa i oczywiście życiowe. Powodzenia! :)
larvette  - 07/07/2015 13:47:43
Zupełnie się zgadzam. Kiedy się nie zacznie ćwiczyć to się nie wie jak dużo to daje. Szczególnie tę przyjemną świadomość, że granice wytrzymałości są w głowie i jeśli przebiegnę te 500 m więcej np. to świat się nie skończy, nie umrę z wycięczenia i może będą tylko zakwasy na drugi dzień ;P
Junior mojaodnowa  - 06/07/2015 0:04:06
Hejka, jestem tutaj nowa, również w celu zrzuceniu zbędnych kilogramów i zmienienia stylu życia. Byłoby miło gdybyś zajrzała, skomentowała. Ja już Cię obserwuję i fajnie gdybyś Ty również mnie zaczęła obserwować. Naprawdę potrzebuję wsparcia.

Najnowsze wpisy

Wpis grubagrubaska

 

Wpis grubagrubaska

 

Wpis grubagrubaska

 

Wpis grubagrubaska

 

Wpis grubagrubaska

 

Wpis grubagrubaska

 

Wpis grubagrubaska

 

Wpis grubagrubaska

 

Wszystkie wpisy