photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 28 MARCA 2012

siedem .

jednak poszłam dziś do szkoły , jest lepiej . przynajmniej tak mi się wydaje . no i nie żałuję . wpadła piątka z majcy , czym jestem do tej pory zszokowana , czwóra z angielskiego i dwa dopki z gejcy . i jest w miare okej . dodatkowo zgłosiłam się do projektu z angielskiego , może coś z tego wyjdzie , to mi zawsze podniesie ocenę na koniec . chyba nareszcie zaczęłam sie przejmowac nauką , tak jak sobie obiecywałam od pierwszej klasy . ;) jutro się napisze kartkówkę z chemii i religii , w piątek z fizyki + odpowiedź z historii . w przyszłym tygodniu jeszcze kolejna kartkówka z chemii i sprawdzian z historii . i do tego muszę się przyłożyć , bo z histy słabo idzie w tym semestrze .. a dop na koniec musi być . ale nadzieję zawsze warto mieć , podobno umiera ostatnia . jednak do mnie bardziej przemawia powiedzenie "nadzieja matką głupich" , bo na ogół tak właśnie jest . tym sposobem przechodzę do troche bardziej powaznego tematu .

ostatnio przestaję mieć nadzieję . przestaję wierzyć . przestaję kochać . bo po co mieć nadzieję na to , że będzie lepiej ? kiedys na pewno będzie , jednak ten zły czas i tak trzeba przeżyć , nie ma innego wyjścia . mnie nadzieja często gubi , prowadzi tylko do rozczarowań . nie wiem jak wy macie .. 

 już nie wierzę w coś takiego jak miłośc .. nie po tym wszystkim co mnie spotkało .. mam dopiero 15 lat , a życie ostro skopało mnie po dupie . i za co ? nie piję , nie palę , nie kradnę , nie zabiłam nikogo .. nikomu źle nie życzę , nawet pomimo tego że inni życzą źle mi. to dowodzi tylko temu , że nie ma sprawiedliwości na tym świecie . i choćbym była święta to nic dobrego w życiu mnie nie spotka . bez sensu ? jak najbardziej . ale cóż można na to poradzić ? jedynie nie przejmować się tym wszystkim . bo po co się zadręczać ? po co te nieprzespane noce , podkrążone oczy .. po co to wszystko ? lepiej mieć wyjebane , być suką bez uczuć . wtedy będzie ci sie w zyciu powodzic . świat schodzi na psy ,  bez kituu .

 

 

 

 

 

dodawać , komentować , klikać "fajne" , czytać notki !

odwdzięczam się tym samym .

Komentarze

lovedogg Ładnie ;))
29/03/2012 17:59:32
fuuckeverything dzięki
29/03/2012 19:38:43

~batonsziit Ślicznie. ;*
Wbij ;)
28/03/2012 20:33:25
fuuckeverything spooko
28/03/2012 20:37:04