No i znowu dwa dni z mojej strony poszły się gonić i nie napisałam ani słowa.
Ale czy to moja wina, że tyle się dzieje?
A zdjęcie takie, bo może lubię!
Jejku, nawet po większej nawałnicy przyjdzie taki moment, w którym zza tych wszystkich chmur pojawi się słońce, chociażby na krótko. Taki moment dla mnie nastał dzisiaj, co mnie bardzo cieszy. Jest stabilnie, tego się trzymajmy, prawda? /M.
+ Zasypię teraz tego bloga serią zdjęć, które przypadkiem napotkałam w czeluściach Internetu - Pure Galaxy.
Kocham ten wzór, jak babcię kocham!
Życzę ci odwagi, jaką ma słońce, które codziennie od nowa wschodzi nad wszelką nędzą świata.
Niektórzy po zapadnięciu zmroku już nie potrafią uwierzyć w słońce. Brakuje im tej odrobiny cierpliwości, aby doczekać nadchodzącego poranka. Kiedy przebywasz w ciemnościach, spójrz w górę. Tam czeka na ciebie słońce.
Inni zdjęcia: :* patrusia1991gd:) harrypottergallery:) harrypottergallerySynuś nacka89cwa:* patrusia1991gdKról Lew patrusia1991gdOwoc miłości... harrypottergalleryKawa najlepsza na wszystko! :) harrypottergalleryZakochani... harrypottergalleryLis czy szakal ? ezekh114