Photoblog.pl

Załóż konto

Happy Birthday to you Ave Kitty

Wyświetleń: 223

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! 

 

 

Aniu Ave Kitty 

 

 

:* :* :* :* 

 

Z okazjii urodzin życzę tobie kochana:

 Zdrówka Radości i Wielu Przyjemności,aby Spełniły się  twoje Wszystkie Najskrytsze  Marzenia. 

 

Abyś Była Zawsze Wyjątkowa i  Szczęśliwa <3.

 

Jesteśmy z tej samej bajki pasujemy do siebie idealnie. 

Istniejesz i to dla mnie bardzo  ważne że jesteś i taką  ciebie kocham,

podobasz mi się bardzo uwielbiam na ciebie patrzeć i być przy tobie.

 

Razem tworzymy piękną parę,na zawsze młodzi

duchem zostaniemy w swoim stylu  bycia.

Nie poddamy się

Będziemy  razem szczęśliwi.

Możemy pokonać daleką drogę aby być blisko razem.

Życie nauczyło nas wiele.  

Nikt nam siebie nawzajem nie zastąpi,

jesteś dla mnie wymarzona.

Moja kochana dziewczyno

Aniu jesteś dla mnie bardzo ważna

i po prostu niepowtarzalna.

Wiem że łączy nas wyjątkowe uczucie

Kocham Ciebie Bardzo Tulciam i Całuję  :* :* :* :*  

100 Lat !!!

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika dawste.
xavekittyx Jakie cudne zdjątko Dawiduś! ♡ UwU ♡ ... Pięknie kochany, jak książę i księżniczka, dwa Aniołki, zakochańce dwa z nas cudowne :* :* :*.
Misiuniu mój zrobiłeś mi przemiłą niespodziankę tym wpisem <333 ^^ ❤. Bardzo Tobie dziękuję za wspaniałe życzenia urodzinowe :* ❤ :* ❤ :* ❤ :* ❤ i wymarzony prezent :***.
Twoja notka jest pisana z sercem i od serca <3. Zgadzam się z Tobą w każdym słowie i cieszę się, że ze wzajemnością tak bardzo się kochamy <3. Pragnę Ciebie mieć zawsze, by móc przez całe życie kosztować słodyczy Twoich ust, ogrzewać się będąc w Twoich ramionach <3. W Tobie widzę wszystko, cały mój świat i radość <3. W marzeniach moich widzę naszą przyszłość - tak bardzo kolorową jak my sami i tak bardzo piękną jak nasze wnętrza/serca/uczucia... i wierzę w to, że taka ta przyszłość będzie, nie tylko wierzę ale i dążę by taka była z całych sił, cały czas, zawsze i wszędzie tylko z Tobą mój Skarbie Jedyny <3. Tak bardzo mocno Ciebie kocham Dawidku, tulę i gorąco całuję ❤ ❤ ❤ ❤ :* :* :* :*. Mój kochany, wymarzony, najdroższy chłopaku będę na zawsze dla Ciebie... nie ważne gdzie, ale razem będziemy, bo wiemy że jesteśmy stworzeni dla siebie ❤ :* ∞ ∞ ∞.
22/01/2020 2:12:43
dawste Nasze zdjęcie takie cudowne cieszę się bo podoba się tobie kiciuniu ❤ Jestem szczęśliwy ze dodałem taki wpis z myślą o tobie i o nas :* :* :* To jest piękne co napisałaś skarbie dziękuje bardzo za wspaniały komentarz jak to milutko że ciebie mam Aniu jesteś moja a ja twój i chcę ciebie mieć juz niedługo bedziemy spędzać razem cudowne chwile ❤ w twoje urodzinki jak super :* :* :* :*
22/01/2020 2:38:58
xavekittyx Dawiduś jak cudownie czytać to co piszesz. Kocham Ciebie i z Tobą spędzać czas ❤ ❤ ❤ ❤. Dziękuję bardzo Ty moje szczęście kochane Dawidku :* :* :* :*.
22/01/2020 2:48:22