photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 11 LIPCA 2010

WTF ?!

Dobraa.. Sama nie wiem co to ma być wiec WTF ?!

Bawiłam się w photoscape i jakoś mi tak wyszło .

Powiedzmy, ze lustro mnie wciąga jak w takim jednym horrorze .

To zdjęcie mi robła Klaudia H. jak wracaliśmy z Wa-wy .

Ale ja znów o zdjęciu a miałam opisy  'jak mi mija' twz. 'dzionek'.

 

I właśnie się dzisiaj (wczoraj też) baardzo wkur...

Ym.. 'Rozdrażniłam ' . Jak jest błąd w tym słowie na eR to sory,

ale jakoś nie mam ochoty wertrować w słowniku żeby to sprawdzić .

A oto są 3 powody mojego wkurwu .

  • Mama nie pozwoliła mi iść na 18 . Niby bym się aż tak mocno nie przejeła gdyby nie to, że ona mi non stop wszystkiego zabrania
  • Kamil chciał gadać przez telefon z moją mamą i w ogóle . Ona nie chciała . A on darł jape na mnie i sie wkurwiał. A to dlatego ze znów sie najebał
  • Anka dzisiaj wysłała Tomka . On przy mojej mamie powiedział " Paula Ania się pyta o której jutro jedziecie do Żar i czy przebijasz w końcu ten pępek " . I teraz ani nie pojedziemy do Żar ani nie będę miała kolczyka .

 

Najbardziej to mnie dzisiaj rozśmieszył opis Świerzaka . Klaudia stwierdziła, że albo kliknął na link albo ktoś mu sie wbił na gadu.

Ale no ja z tego nie mogłam . On ma taki opis " bawie sie pisiorkiem"

 

Jak znam życie to zaraz wyjde przed dom i spróbuję się opalić albo włącze TV .

 

A co do mojego wkurwu to teraz jeszcze bardziej bo jak pisze tutaj to literki mi wyskakują 20 sekund po tym jak je napisze czyli napuisze teraz "kurczak" i przeczytam za dwadzieścia sekund. W dodadku cały czas się to gówno zawiesza. Krupa mi truje ze nie mogę wyjść że szkoda i w ogóle a tym jeszcze bardziej mnie pogrąża. I ten zajebany komputer !! kuuur !

Ide na dół bo nie wytrzymam !!!!!!!!!

 

Komentarze

morrelove boże. ;o
09/11/2011 22:37:11
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika blacha0.