przekwitnięta, kwitnąca czereśnia
działkowe
Dzisiaj spoko . Lekcje nawet nawet .
Pomijając że na m. i u.c. usunęła się moja prezentacja. Właściwie się nie zapisała. Nie wiem jakim cudem to się stało, ale wiem tylko tyle że na następnych zajęciach muszę zrobić wszystko od początku .
Jeżeli tak mają wyglądać nasze lekcje to.. No to spoko. Chociaż mogłoby się coś dziać. A nie, na prawie każdym przedmiocie zawodowym siedzimy i robimy prezentacje, ewentualnie wbijamy na fejsa .
Dzień się ciągnął, ale było git ;)
Na niemieckim jestem w grupie zaawansowanej (?!) kontynuującej.. Jak to się stało to ja nie wiem ale spoko. Dzisiaj kolejny sprawdzian na niemcu, podobno ma nie być ocen, ale kto wie.. Coś tam nadzióbdziałam ale pewnie wszystko jest źle :D Ja i moje szczęście xd
Zaczyna się choroba w klasie ;p Śmiesznie przy tym jest :D -chociaż sama czuje że coś mnie bierze, od paru dni leczę się gripexem, dzisiaj wypiłam już gorącą herbatkę z cytryną, po tym jak zmoczył nas deszcz, a w tramwaju był przeciąg ;p
Lece.. Jutro na 9. Jestem padnięta. Mam nadzieję że dzisiaj nie obudzę się tak jak nad ranem o 4.. Pobudka przez ból gardła.. A teraz wgl nie czuję że gardło mnie boli. Oj jakoś to będzie .
Waszymi blogami zajmę się jutro bo już tu padam .
Życzę kolorowych snów !
I wszystkiego dobrego .
Oraz miłego i szybko spędzonego czwartku, bo po czwartku nadchodzi piątek, piąteczek, piątunio, no i ukochany weeekend !!!! Po zebraniu spoko. Mama nie jest w żadnej radzie czy tam komitecie.
Kolorowych Wam !
;**