>
Tak to było rok temu, śmiechowo, wesoło i z Grzegorzem, Gonzem i Szatanem Serduszko ;]
A w tym roku? Zobaczymy, ale zdjęcia i tak sie pojawią!
W Nowym Roku 2009 życzę Wam, aby wszystkie marzenia się spełniły, żebyście wytrwali w postanowieniach noworocznych (a nie tak jak w zeszłym ^^'). Miłości, szczęścia, zdrowia i góry forsy!
:*
A sobie życzę wytrwałości, wyższej samooceny i udanych wyjazdów (Kitee, Białystok, Lednica, i gdzieś do Włoch).
Pozdrawiam najlepszych przyjaciół, starych znajomych, nowych znajomych, internetowcyh ziomali (o ile nie są Wojtkami co też mają 16 lat!) i tych wszystkich, z ktorymi kontaktu mimo wszystko nie udało mi się utrzymać. Najlepszego! :*
P.S. Zapraszam na swój, od dawna wyczekiwany, ślub 09.09.09 *-*
Inni zdjęcia: 2309-LIPNICA WIELKA manekin12305-PIASEK WIELKI, pow. buski. manekin1Energy switch downwardspiral2304-PIASEK WIELKI, pow.buski manekin12300-PROSZOWICE, pow.proszowicki manekin11867 akcentova2295-BUSKO ZDRÓJ, pow.buski manekin12294-JAKUBOWICE, pow. pińczowski manekin12292-BIDZINY, pow.opatowski. manekin12291-BOGUCICE DRUGIE, pow.pińczo manekin1