>
...
svartig4ldur
Kot w pustym mieszkaniu to jeden z tych wierszy, które mnie uporczywie dobijają. Ale to tylko dowodzi, jaki dobry to wiersz ;)
agness2503
zgadzam się,smutna historia nieszczęśliwego kotka. :/