Photoblog.pl

Załóż konto

To nie Bajka .  

2012/03/10   

; >

« następne   poprzednie »
; >

NO SIEMA MENSZCZYŹNI : * !
niech wam będzie najlepszego , żeby nie było ; ) .
obudziłam się  chyba dziś jakoś o 10 ? .. ale i tak jeszcze leżałam jakiś czas w tym łóżkiu . xd  YYY .. powiem fajnie ... ? o Ch. tu chodz ? . Wchodzi mama do pokoju no i mówi ,że jej coś śmierdzi tak jakbym wczoraj piła alkohol . AHA ? . a ja że przecież nic nie piłam ; o  . a mama - no ,ale wiesz przecież jaki jest zapach puźniej jak kuba albo tata sie napiją .  fajnie fajnie .. nie powiem .. w czwartek im jebało dymem potem marihuaną , a teraz alkoo. no jasne ćpam piję i jaram całymi dniami . jak znajdziecie jakieś tabletki to mooje ! : * , jebnijcie sie w mózg . rozumiem zeby powiedziała jakbym cooś piła. ale żeby tak .. jak nic nie robie.. jak brat ostatnio jebał baką tak że mi sie aż rzygać chciało to nic nie powiedzą. bo pewnie tego nawet nie poczuli ;/ .  powiem wam ,że jak narazie `agatejszyns abstynets idzie mi dobrze ; ) . mam was wszystkich w dupie co powiecie. jebcie się ; > . nie robi mi żadne wasze słowo ,które powiecie . jesteście żałośni ; > tyle powiem. fajnie wiedzieć .. ,że jestem w ciąży . tak mam chłopca. jest ogółem hepi . ta klasa mnie leczy . A i im zalecam leczenie .
tak ogółem teraz jest przed 16 ,a ja dalej w piżamie xd . zaraz pójdę sie wykąpać. a wieczorem może gdzieś wybędę . z jednym albo drugim dałnem <3. w zupełności nie robi mi wasze zdanie ,ale jeżeli już mooge coś zataić to to robię ,żeby nie było tego waszego nie pootrzebnego gadania ; ) . chłopacy ostatnio przeginacie . . zdjąć dziewczynie bluzkę ? nie jest to śmieszną rzeczą kochanii . ale do was to nie dojdzie . wasza dziecinada tego nie przyjmie . smutne . eii. normalnie chyba zacznę trenować kick boxing i będe wam napierdalać w te głupie moordki . z chęcią bym to zrobiła .  znęcanie się nad wami sprawiało by mi przyjemność ..
chyba właśnie zaczęło boleć mnie serce . to chyba nie za dobrze . chyba znów przejebię  sobie weekend. przydałoby się coś zrobić . mam nadzieję ,że nie zrobię dziś nic głupiego. nie no chyba nie. fuck . my heart .  i znów 69% procent eve ciesz sie. xd  sory pati,że klnę . ;> zacznę sie ograniczać , chyba serio . ;)  no i cześć .


1 komentarz
tette  - 16/03/2012 22:02:15
*-*

Najnowsze wpisy

Wpis agatkowaa

 

dupa.

 

uhuhuh . ;d

 

hahah ;d .

 

HAHA :D !.

 

; >

 

JOŁ :* .

 

NO SIEMA :D ! .

 

Wszystkie wpisy