Photoblog.pl

Załóż konto

To nie Bajka .  

2012/03/09   

JOŁ :* .

« następne   poprzednie »
JOŁ :* .

SIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMA : ** .

Ejj, tylko ja w ciągu 15 minut potrafię zjeść pół tabliczki czekolady , źle się poczuć . W tym czasie podczas siadania mogą pęknąć mi spodnie po czym potrafię pójść do suszarni gdzie jest gorąco jak w saunie . ; o wrócić i posłuchać jak matka się na mnie drze .
MAM WIELKĄ DUPE ! : C PĘKŁY MI SPODNIE . Smuuuuuuuuuuuuuuutne . ; < .
Uoo. Dawid i Madzia w końcu ujawnili swój związek. ; * Szczęścia wam życzę. i ZROZUMIENIA : D. Czego ja nigdy  nie miałam w stosunku do dawida . jestem ciekawa jak to z wami będzie dziubki.

PÓKI CO PROWADZĘ ZAJEBISTE KONWERSACJE Z GUUUCIEM < 3 . ! dziwka mała : * . a przedtem z MARTĄ :  33 . Nasze rozmowy są chore < 3 . Aaa i pozdrawiam opisy na gadu .. typu Agata chce dać ... dzwoncie na 514 ... itd. lubi na pieska . i inne typu Woźniak lubi na pieska ; * . Jeb się geju ! .  albo teksty typu " Zerzne Cie potem , bo teraz mii opadł .  - Suko .  - Wiem jak sie nazywasz. :* " są mega chore . Zalecam wizytę u tego psychiatry jednak ...  ROZMOWY NA POZIOMIE : * . dziękuję za kolejne przerobione zdj.. tak wg. . Pozdrawiam chłopaków z zespołu . ;d ! I KLAUDIĘ : * która czyta moje notki ; * . < 3 . zjadłam sobie pierogi dzisiaj ; d . puki co samopoczucie ogółem troche lipne i źle się czuje ,ale to nic . bywa . przedtem wgl. o 20 zdążyłam sobie pójść na kwadrat , bo eve i robson po mnie dzwonili ,ale jak już dochodziłam do 1 to eve napisała ,że już w domu jest .. to stwierdziłam ,że tam nie idę . jakieś takie przeczucie. chyba BARDZO DOBRE . spotkałam na niebieskiiim Osia i Gorlacha chwile z nimi gadałam . chyba zjarani bylii. no i poszłam do domku ;p. wszystko mi sie psuje . głośniki .. wierza .. a słuchawki zgubiłam . ; / . na telefonie nie mam już miejsca na nową muzyczkę . no i nie mam tez zbytnio czasu na ściąganie i przesyłanie na kome . -,-
weź nie lubię sprzeczek z tobą ;s .
HAHHAHA . Ej . baba od Wfu dzisiaj naj . `Ooo , To Woźniak ŻYJE ?` hahhahahahha < 3 . a no żyję żyję. ; d tak się składa ,że jeszcze tak xd . wg. chcę kurwa ciepło i chuj ! < 3. jeszcze z wami jestem poyebki , a już zaczynam za wami tęsknić ; C JEDYNECZKOWA PATOLOŻKA < 33. Lubię się kurwa wygłupiać , no ! nigdy już tak nie będzie ; C . to jest straszne ; OO ! nie poszłam dziś na drogę krzyżową ;o to też jest straszne xd. haha. o i tańczyłam dzisiaj w kiblu na parapecie . bo miałam tańczyć na barze no, ale w pobliżu żadnego nie było xd . tak. wgl, to nauczyciele chyba przestają mnie lubić ; cc. będę płakać. jak możecie . wgl. jakim cudem moi 3 bracia mieli u Mejer 5 czy 6 na koniec , a mi u niej 2,3 wychodzi ?! nie sprawiedliwe XD jestem chyba najgłupsza w rodzinie . a może nie .. ? : D  Pozostało mi 69% miejsca ; d . xd i chyba kończę nawijać te zbędne monologi ;> BYE :*.


znowu dodałabym jakąś piosenkę ,ale nic nie słucham , a tak do bani mi nic nie przychodzi ; S .

1 komentarz
pochmurnaa  - 10/03/2012 15:41:39
dziaciaku, ogarnij i skończ klnąć.

Najnowsze wpisy

Wpis agatkowaa

 

dupa.

 

uhuhuh . ;d

 

hahah ;d .

 

HAHA :D !.

 

; >

 

JOŁ :* .

 

NO SIEMA :D ! .

 

Wszystkie wpisy