Taki tam włam na konto właściciela bez jego wiedzy ;D hue hue hue hue. wieeem jestem zła ;DAle nie to chciałam pisać tego tylko co innego.
Wkurwiam Cię niemożliwie, załamuje głupotą a czasami męczę Justinem Bieberem.
Czasami obgadujemy Cię z Pamelą mimo iż jesteś niecałe pół metra od nas i komentujesz nasze słowa tekstami "ja tu nadal jestem...."
Czasami wyłudzam od Ciebie bluze a innym razem załamuje mówiąc "nie mam żaru".
Męczę Cię moimi opowieściami i opowiadaniami o gejach. Jednak i tak ze mną wytrzymujesz. Wycierasz łzy kiedy płaczę i obgadujesz ze mną pewną osobę która siedzi obok nas (na fotelu) wyzywasz ze mną ludzi i śmiejemy się razem z innych mając kompletną olewkę na wszystko i wszystkich. Przy sobie nie musimy udawać kogoś innego, nie musimy zmieniać zdania żeby przyporządkować się sobie nawzajem ponieważ szanujemy swoje zdanie nawzajem. Gryziemy się, łaskoczemy i bijemy. Są tylko dwie osoby które potrafią rozśmieszyć mnie kiedy mam naprawde chujowy humor i ty jesteś jedną z nich. Dziękuję Ci za to że jesteś.
Tak kocham Cię za to że jesteś moim najlepszym przyjacielem <3
była Małgorzatka
mów do ręki .... ;D