photoblog.pl
Załóż konto

Co u nas?

No,więc Jula jest przeziębiona,nie chodzi do przedszkola bierze syropki.Mamy nadzieję,że do piątku jej przejdzie bo w piątek w przedszkolu mają wycieczkę a ona chciała jechać,no zobaczymy.. Niunia zaczęła nosić okularki,tak sama wybrała sobie oprawki a mama musiała płacić :D dla dziecka wszystko.Wybrała sobie oprawki z Myszką Miki,z Łukaszem od razu wiedzieliśmy,że wybierze te a nie inne :)

Wygląda w nich naprawdę uroczo,nosi je ładnie nie próbuje ściągać a to najważniejsze,dopiero w lutym mamy na kontrolę to do lutego na pewno sobie je ponosi.

Jula nie może doczekać się rodzeństwa mówi,że będzie miała braciszka a jak się spytałam co zrobi gdy będzie siostryczka to powiedziała,że mocno ją przytuli no a braciszka zresztą też.Jula jest już taką mądrą dziewczynką,a jaką kochaną <3 

 

Jutro wkraczamy w 15 tc,według aplikacji HiMommy. Jeju chciałabym już wiedzieć co noszę pod sercem,wtedy na spokojnie moglibyśmy już wszystko ustalać. No ale musimy jeszcze troszkę poczekać,mam nadzieję,że tylko troszkę. Czas leci szybko,i dobrze :) Już się nie możemy doczekać! 

 

Dodane 19 PAŹDZIERNIKA 2015
231
~niedzielna Hej, co u was ? Ja się czujesz? Który to już tc ciąży? Wiesz już co bedzie? imię wybrane?? :) Pewnie brzuszek juz dużawy masz :) powodzenia, pozdrawiam :*
18/12/2015 23:58:43
xbezwzajemnoscix Jutro postaram się dodać notkę :)
12/01/2016 17:45:17

Informacje o xbezwzajemnoscix


Inni zdjęcia: O wschodzie slaw300ŻAGWINOWE FIOLETY xavekittyxPrzy choince nacka89cwaJa nacka89cwaNa działce nacka89cwaJa nacka89cwaCzasy szkolne kagooolloJa nacka89cwa... maxima24... maxima24