Hej :).
Foto świeżutkie, aktualne ^___^.
ROMANTYCZNIE, NASTROJOWO, HALLOWEEN'OWO... # TAKIE KLIMACIKI TYLKO W 'PESTO CAFE' <3.
Jedna z lepszych restauracji. Ma przepiękne wnętrze jak i dekoracje. Kolorki ścian i mebelków są serio super dobrane. W dodatku jest tam mega przytulnie i smacznie. Zdecydowanie polecam :).
Tak przy okazji na zdjęciu kolejne z moich dresów. W tych się jeszcze nie pokazywałam. Czarny klasyczek firmy Umbro. Lubię je, bo są lekko dłuższe od moich pozostałych i na chłodniejsze dni w sam raz grzeją po kostkach ;P.
Przed chwilką zrobiłam sobie dobrej kawy z mlekiem ^^.
Dzisiejszy dzień był tak bardzo pochmurny, ale na szczęście udało mi się zrobić zakupy z samego rana i nie złapał mnie deszcz. Mój Kotuś miał dużo czasu dziś, cieszę się, że mógł odwiedzić fryzjerkę i zrobić wszystko to na co zazwyczaj braknie godzin w ciągu całej doby na tygodniu prócz weekendów <3.
Mój ostatnio obejrzany film? A no wczoraj zrobiłam seans na laptopie. Wybrałam dramat z 2022 roku "Chleb i sól". Był warty obejrzenia. Taki tematycznie pasujący do obecnej mnie. Historia młodych ludzi z polskiego blokowiska, życie dresiarzy lubiących szukać zaczepki, popisujących się cwaniactwem, freestyle'm, mających swoje plany na przyszłość i swoje dziewczyny :P.
Poza tym mój Ukochany lubi mi puszczać na dobranoc odcinki Muminków. W dzieciństwie często je oglądałam i wiem, że to nas bardzo łączy. Zresztą ja wogóle jestem wychowana na bajkach, czasach kiedy były w TV dobranocki i produkcjach Disney'a :).
NUTA NA DZIŚ:
Etna - Niewolnica (Official Video) 2008
<kopiuj/wklej> w YouTube
Pamiętacie tą nutkę? Stare disco klimaty, ale jej tekst bardzo do mnie przemawia :).
Pozdrawiam wszystkich :) :) :).
Ave Kitty
3 dni temu
5 dni temu
6 dni temu
9 LIPCA 2025
9 LIPCA 2025
8 LIPCA 2025
6 LIPCA 2025
4 LIPCA 2025
Wszystkie wpisymilluchaa
4 godz. temu
maxima24
4 godz. temu
halinam
8 godz. temu
photographymagic
9 godz. temu
samysliciel35
12 godz. temu
akcentova
16 godz. temu
calaja90
18 godz. temu
szarooka9325
19 godz. temu
Wszyscy obserwowani