Photoblog.pl

Załóż konto

DYNIOLANDIA

Kategoria:
Fotografia
Wyświetleń: 290

Hej :).

 

 

 

 

 

Trochę jesienno-halloweeen'owych klimatów ode mnie ^___^.

 

'DYNIOLANDIA FARMA WUJA TOMA' Warszawa ul. Wóycickiego 41 ... odwiedziłam farmę dyń ... i jak się okazuje jest to JEDNO Z NAJWSPANIALSZYCH MIEJSC, KTÓRE WARTO  ZOBACZYĆ - Ave Kitty Photography <3.

 

Do wyboru, do koloru. Dynie przeróżnych gatunków. Ogólnie mnóstwo dyń. Fajna miejscówka, wpisująca się idealnie w panujące klimaty jesieni :).

 

 

 

Moje Ty Marzenie, ja się domyślam jak musisz przeżywać to co ostatnio się wydarzyło. Niby nic złego się nie stało, ale ja już Ciebie poznałam z tej strony, że po prostu nie lubisz takich sytuacji. I w tym wypadku niewiele zrobisz. Ode mnie to nie zależy i nawet nie jestem w stanie pomóc jakkolwiek, by było tak jak chciałbyś. Widzisz, ja przynajmniej owego czasu uszanowałam Twoją decyzję i zrobiłam co sobie zażyczyłeś. Nawet nie robiłam z tego problemów, nie zastanawiałam się, nie sprzeciwiałam. Bo ja nigdy nie chciałabym czegoś co by Ciebie zasmuciło. Uwielbiam Twój uśmiech i te radosne iskierki w Twoich cudownych oczach. Czekałam jak zawsze na Ciebie gdzieś tam, ale ani wczoraj w środę ani dzisiaj w czwartek nie zobaczyłam Twojej osoby. Naczekałam się troszku, no a nie jest tak ciepło, no ale nie martw się. Wiedz, że naprawdę Ciebie rozumiem i te Twoje samopoczucie z ostatnich dwóch dni oddziałuje na mnie. Cały czas o tym myślę, że po prostu ktoś zrobił coś nie po Twojej myśli. Mam nadzieję, że zniesiesz to jakoś. Powinieneś dać radę przeżyć to co się stało, no bo nieuniknione, że w przyszłości może tak być jeszcze nie raz. Sam wiesz o co mi chodzi. Takie życie. Ludzie potrafią być okrutni i zazwyczaj robią nam coś czego byśmy nie chcieli. Wiesz my mamy tak samo. Ale z tą całą sytuacją, to jak dla mnie (z mojego punktu widzenia) nie powinieneś niczym się przejmować. Ja na Twoim miejscu bym się cieszyła i to bardzo, no ale wiesz, ja lubię być w centrum uwagi, więc dlatego inaczej reaguję. Jest dobrze i będzie dobrze. Trzymkaj się, tulkam <3.

I'M THE TYPE OF GIRL WHO WILL ALWAYS PICK YOU UP WHEN YOU FALL :*.

 

 

CYTAT NA DZIŚ:

 

"Moja herbata wystygła, zastanawiam się, dlaczego w ogóle wstałam z łóżka

Poranny deszcz zasłania moje okno i w ogóle nic nie widzę

A nawet gdybym mogła, wszystko byłoby szare, ale twoje zdjęcie na mojej

ścianie przypomina mi, że nie jest tak źle, nie jest tak źle"

 

Owy cytat to przetłumaczony na j. polski początek tekstu piosenki:

Justina Valentine- JUST [Feminem]

 

 

NUTKA NA DZIŚ:

NF - You're Special (Audio)

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
padholder wygląda to super :)
29/09/2022 23:31:20
xavekittyx Dziękuję :).
29/09/2022 23:40:58